Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zamknięcie serwera

Go down 
+8
Minki1
Jakkaz
Thadel
Theirin
Tydon
JacobTab
Marnios
MarekZet
12 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:11 pm

Tak, doszło do tego czego zapewne się spodziewaliście(a może i nie). Wraz z dniem dzisiejszym, 19 stycznia 2012 Thandor zostaje zamknięty. Po 2 tygodniach gry czas powiedzieć: Żegnajcie.

Złożyło się na to szereg powodów, jest to po części nasza wina. Mianowicie:

  • Nieudana próba podjęcia współpracy z CraftSite

  • Odejście z graczy z powodu ogłoszenia premium

  • Chaos i bajzel(dedykuję ten punkt w szczególności kilku osobom)


Chciałbym podziękować wszystkim graczom za wspólną grę, nawet jeśli się nie dogadujemy. 2 tygodnie, niby tak mało, a jednak całkiem dużo przyjemnej gry z Wami, mimo że nie wszystko układało się tak jak chcemy.

Nie ukrywam, że mieliśmy większe plany co do serwera, aby był on jednym z najlepszych, takim o którym się mówi i poleca. Dalej moglibyśmy prowadzić serwer pomimo nieudanej współpracy z CraftSite, zostawilibyśmy no-premium, ale czy to ma sens, gdy wszyscy odeszli, a serwer wieje pustką? No właśnie, nie.

Bardzo miło mi się pracowało z całą ekipą, dziękuje całej administracji, jak i moderatorom i kid-moderatorom, a także wszystkim graczom.

Cóż, Thandor kończy swoją działalność, lecz my nie poddajemy się. Ekipa ma zamiar stworzyć kolejny serwer, tym razem PvP/Survival. Dlaczego decydujemy się na takie coś? Ano dlatego, że prowadzenie serwera jest czymś co lubimy, nawet jeśli nam to nie wychodzi. Uznaliśmy jednak, że podołamy prowadzić takiego rodzaju serwer, więc- czemu nie?

Wszystkie osoby z naszego teamu(administratorzy, moderatorzy, kid-modzi) są zaproszeni do ekipy nowego serwera, za którego weźmiemy się już niedługo.

Jeszcze raz dziękuje wszystkim za grę, pozdrawiam i mam nadzieję, że się zobaczymy.

Administracja Thandor
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:13 pm

Gdyby nie ta nieudana próba podjęcia współpracy z craftsite serv dalej by istniał
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:15 pm

Opiekuj się panie jego duszą
Amen. No
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:15 pm

Wyciągnęliśmy z tego pożyteczny wniosek- nie umiemy prowadzić serwera RP.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:16 pm

Może coś w tym jest.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:20 pm

Dziękuje wszystkim którzy grali i jestem jak najbardziej za serwerem. Mam nawet kilka propozycji.
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:23 pm

Tak, po kilku ważniejszych zmianach, można by wciąż prowadzić serwer RP, ale co tam, surv/pvp też cieszą się dużą popularnością.
Powrót do góry Go down
Thadel




Liczba postów : 30
Join date : 11/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 9:38 pm

Da to się uratować Razz Ale jak kończycie to : / A czemu się wspólpraca nie udała ? Z powodu 1 grubszego niepowodzenia i braku graczy kończycie ? Można to cofnąć. 1. Non-Premium. Very Happy Ale jak end to END .
Powrót do góry Go down
Jakkaz

Jakkaz


Liczba postów : 37
Join date : 24/12/2011
Age : 31

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 6:45 am

Cóż, nawet nie będę próbował namawiać do zmiany tej decyzji, pewnie została podjęta przez całą administracje jednogłośnie, choć według mnie nie jest słuszna. W każdym razie grało się bardzo miło i muszę dodać, że to właśnie dla tego serwera kupiłem premium. Nie gdy dowiedziałem się o przejściu, ale już na początku, żeby po prostu nie wyglądać jak kolejny Steve :p. Myślę, że tak, czy inaczej wszyscy wynieśli stąd coś pozytywnego. Administracja garść doświadczenia w prowadzeniu serwera, a przeciętni gracze tacy, jak ja - nowe znajomości, często udane (pozdro dla Mastera i Liska Wink). O trollach i dzieciach internetu nie będę tu pisał, nie było ich znów tak dużo, a nie chcę sobie psuć poranka. Pewnie i oni wynieśli z tego wszystkiego tyle, że nie pobędą długo na serwerze z ogarniętą administracją :]. Serdecznie życzę powodzenia w tworzeniu nowego serwera, na pewno na niego zajrzę, może w czymś pomogę. Hej!
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 11:07 am

Mówiłem że craftsite będzie gwoździem do trumny thandotu
Serwer da się jeszcze uratować ale skoro podjęliście taką decyzję ...
Szkoda tyle czekania
Współpraca się nie udałą ale to nie jest koniec świata ...
Znajdzie się jeszcze sporo osób ,nie trzeba się tak od razu poddawać...
Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 11:31 am

Jakby się dało znowu non-premium itd. TO by napewno wrócili gracze. Ten server da sie uratować tylko zmienić trzeba niektórze rzeczy. Pobanować pojebów na tym serverze i forum, którzy się kłócą itd.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 11:34 am

no jak dali byście non-premium i od banowali niektórych serwer by odżył
Ja osobiście mógłbym zareklamować serwer o ile był by non-premium w kilku źródłach ...
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:11 pm

Decyzja w sprawie zamknięcia serwera została już podjęta i jej nie zmienimy. Być może spotkamy się na nowym serwerze Wink
Powrót do góry Go down
Grycio




Liczba postów : 4
Join date : 18/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:19 pm

To niech na nowym serwerze będzie podobnie tylko że będą jakieś fajniejsze miasta jakby co to mam pomysł na pustynne miasto:). Szkoda tylko że serwer upadłSad.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:23 pm

Nowy serwer nie będzie RP, nie będzie żadnych nacji itp. - za dużo roboty i brak doświadczenia potrzebnego do tego.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:39 pm

Marek to dajcie mi mapkę i wszystkie pluginy ja się tym zajmę ...
Serwer był za****sty szkoda że kończycie
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:40 pm

Nikomu nie udostępniamy mapy i plików serwerowych.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:45 pm

czemu i tak już nie będziecie grać a serwer był jednym z najlepszych
Ja był go wskrzesił chociaż po części
Marek nie zamykajcie ja skombinuję ekipę noobów będziemy banować to crafsitę będzie nas na kolanach błagało abyśmy do nich dołączyli
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:49 pm

Co nas nie zabije to nas wzmocni!
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:50 pm

LOL? Nie przekazujemy nikomu serwera, pogódź się.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:51 pm

Nie możesz zrobić tego nam Iyashanom Quetachianom Yerdynanom
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 12:56 pm

Nie dajcie satysfakcji tym którzy odeszli i myśleli że serwer upadnie jak chartum!
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 1:25 pm

Wodzu marek adamzz ???

Nie róbcie nam tego
Będziecie mieli dużo graczy!
Nawet tymczasowo zróbcie hamachi!
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 1:37 pm

Ja pierdole... Zaraz dam bana i się skończy.
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitimePią Sty 20, 2012 1:38 pm

Nie nie dawaj bana
ja tylko ...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zamknięcie serwera Empty
PisanieTemat: Re: Zamknięcie serwera   Zamknięcie serwera I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zamknięcie serwera
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Start serwera
» Mapka serwera
» Reset serwera co np. 1h..
» Przerwa w działaniu serwera
» Administracja serwera

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Ogłoszenia-
Skocz do: