Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Trlolololololololo

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Miszczu




Liczba postów : 9
Join date : 17/01/2012

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:03 pm

Mogę chociaż wiedzieć za co mnie wyrzucono z forum? I chciałbym się dowiedzieć czy pewna osoba - privateona - została wyrzucona również :X

Tak, tutaj wasz mistrz Sadzio. Zbanowany z niewiadomych przyczyn :X Pzdr dla tych co mają teraz orgazm Smile
Powrót do góry Go down
Miszczu




Liczba postów : 9
Join date : 17/01/2012

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:59 pm

ожидание...
Powrót do góry Go down
Miszczu




Liczba postów : 9
Join date : 17/01/2012

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 9:28 pm

Tak trudno odpowiedzieć? I się pytam dlaczego ten osobnik, privateone nie dostał również bana?
Powrót do góry Go down
Miszczu




Liczba postów : 9
Join date : 17/01/2012

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 10:26 pm

lololollol
Powrót do góry Go down
Czarek

Czarek


Liczba postów : 20
Join date : 13/11/2011

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 10:52 pm

Hmm... not sure of Sadzio, or just Troll
Trlolololololololo Futurama_fry_looking_squint
Powrót do góry Go down
haha
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 2:27 pm

Gratuluje wspaniałomyslnej administracji!
Po chuja odpowiadać za co ma się bana, lepiej dać kolejnego bana!
Pozdro dla ... adminów? Laughing
Powrót do góry Go down
haha
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 2:37 pm

Dodatkowo osobnik który mnie obrażał, wyzywał - privateone - siedzi tu w najlepsze.
Myslałem że admini są bardziej inteligencji, ale jednak wkońcu się okazuje jak jest naprawde Laughing
Powrót do góry Go down
lol
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 7:38 pm

Tak trudno odpowiedzieć na jedno pytanie? Widać że dla was tak Laughing
Powrót do góry Go down
lolol
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 8:47 pm

Ah no tak... zapomniałem że wypisanie jednego argumentu to jest za trudne. Rozumiem że jesteście lekko ograniczeni. lol!
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 7:22 am

Też się zastanawiam Sadzio dlaczego żaden z adminów nie odpisał, ja także jestem tego ciekaw - nie wiem za co dostałeś tego bana. Według mnie jak już miałbyś dostać bana, to razem z privateone.. ;<
Powrót do góry Go down
lolololo
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 1:51 pm

No właśnie, lekko dziwne...
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 3:24 pm

Taka administracja ...
Powrót do góry Go down
ghfghfgh
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:41 pm

Widać że serwer zaczyna się powoli staczać. Tak samo jak Chartum... Laughing
Powrót do góry Go down
Minki1




Liczba postów : 82
Join date : 16/01/2012

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 4:50 pm

Sadzio ile ty masz kont!
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 5:06 pm

Jakbyś nie zauważył, to większość postów pisze jako gość...
Powrót do góry Go down
jebactha
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 7:04 pm

Rozumiem że macie jakieś ważniejsze sprawy na głowie niż podanie powodu bana staremu weteranowi.
Powrót do góry Go down
dfgfdsgs
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 7:18 pm

Atttero! Dominatus!
Forum is burning!
Denique! Interimo!
The Thandor is fallen!

Powrót do góry Go down
sdgfsdvd
Gość




Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitimeCzw Sty 19, 2012 10:09 pm

Sprawiedliwość!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Trlolololololololo Empty
PisanieTemat: Re: Trlolololololololo   Trlolololololololo I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Trlolololololololo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: