Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [skarga] Sadzio - obraza na forum

Go down 
+3
privateone
Sadzio
JacobTab
7 posters
AutorWiadomość
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:51 pm

Sadzio napisał:
Protect od adminów? Mój boże... jestem ciekaw jakim cudem Bóg pozwolił abyś się narodził Smile
Chceli by mi wyrwać język? A wiesz że to nie językiem się pisze na forum i na chacie? Leć do podstawówki na lekcje przyrody i biologii Smile
A i jbc. poszła skarga na ciebię Smile

Wkurwiłeś mnie... matka Cię nie wychowała?! Sadzio są granice nie jesteś wyjątkiem a tu w skład wchodzi obrażanie dóbr osobistych privateone. Zastanów się nas sobą nad tym co piszesz bo jest to bezmyślne i idiotyczne. Masz jeszcze zycie? TO TYLKO GRA CZŁOWIEKU! MarekZet pilnuj tego forum i tego co się tu dzieje bo to już jest jakaś szopka.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:53 pm

On mnie już wkurza, dodatkowo próbuje się wymigać z obrazy [ z której i tak się nie wymiga ].

Pozatym skarga nie zostanie przyjęta boś nie zrobił wg. wzoru Smile

Ogarnij privateone, tego neokida z twojej nacji.
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 35

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:56 pm

Neokida Very Happy To nie ja wkrecam polowie serwera ze nie mam mikrofonu majac mutacje na poziomie modliszki, do tego na forum twoje zachowanie jest co najwyzej zalosne.
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 25

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:56 pm

DOSYĆ! Ty, Sadzio i privateone zaczynacie mnie wnerwiać. Nawzajem się kłócicie, a my to musimy wytrzymywać. Myślałem, że jesteś lepszy Sadzio. Ty też privateone. Nawzajem się kłócicie od wybuchu wojny. PRZESTAŃCIE! Nikt nie chce czytać waszych wyzwisk. Piszcie sobie gdzie indziej. Byle nie na forum!
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:58 pm

JT, on mnie wyzywa nie od początku wojny Smile
Privateone, to że mam mutacje to moja sprawa. To że nie chce gadać to moja sprawa. Wiem że ty tego nie rozumujesz, ale jestem tolerancyjny co do takich osób Smile
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 35

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:58 pm

Pisalem kidowi na pw raz, on to upublicznil robiac z siebie posmiewisko na skale calego forum, to nie moja wina, ze chlopak ma problem z samoobrona i leci do rekawa wodza.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:59 pm

Privateone, regulamin mówi dokłądnie że wyzwiska są karane. Pozatym ja jakoś nie spotkałem się z wyśmiewaniem mnie :)i, twój wyimaginowany świat robi swoje.

JT, jak chcesz. Będe ignorować to dziecko.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:00 pm

Sadzio napisał:
Pozatym skarga nie zostanie przyjęta boś nie zrobił wg. wzoru Smile

Sadzio ja już sobie porozmawiam z Wodzem i Markiem na obraze osobistą nie trzeba wzoru.
Obraza dóbr osobistych i pogklądów religijnych podchodzi pod paragraf i może byc karana sądowo wiesz?
Wejdź na ts nie cwaniakuj tutaj na forum jeżeli coś do nas masz.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:03 pm

I ty pójdziesz z tą obrazą z forum do sądu? Laughing
Jak narazie to privateone cały czas zaczyna, zaczyna się ze mnie śmiać, wyzywać oraz obrażać w różne sposoby.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:05 pm

Obraza wartości religijnych innego człowieka, to nic innego jak rasizm, który jak wiadomo jest karany. Więc zastanów się Sadzio nad tym co piszesz, chyba że chcesz wylądować w sądzie.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:07 pm

Sadzio nie mam słów na Ciebie nie będe się kłucił niech zasądzi Marek
Ale powiem że to co powiedziałeś jest do kitu niemasz się czym chwalić Neutral
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:09 pm

Nie sądze aby tamten tekst podchodził pod rasizm, ale co dla jednego jest jednym, dla drugiego jest drugim. Smile

Jest wiele nazistów, faszystów, rasistów w internecie i żaden nie wylądował z tego co widze w sądzie za głoszenie swoich ideologii.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:11 pm

Tylko pamiętaj, że w internecie nie jesteś całkiem anonimowy, bo twoje IP zna każdy moderujący fora, na których masz konta.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:12 pm

W internecie nigdy nie jesteś anonimowy, szczególnie jak masz fejsbuka Smile


Ale to nie temat od takich rozmów, poczekajmy na zdanie administratora.
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 8:47 am

JA PIERDOLE!!!
KURWA MACIE TS,TAK?
TAM SIĘ KŁÓĆCIE A NIE ZAWRACACIE NAM DUPE NA FORUM.
sry za capslocka ale już nie mogę wytrzymać.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 1:43 pm

To nie jest żadna kłótnia, to dziecko poprostu mnie obraża cały czas Smile
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 1:54 pm

To, że nie potraficie się zachować:

a) obrażacie się nawzajem
b) pisanie z capslockiem i wulgaryzmy
c) brak poszanowania, wzajemne obrzucanie się błotem
d) nawiązywanie do wyznania, pochodzenia itp.
e) robienie aferek

Wskazuje tylko na Wasz poziom dojrzałości. No proszę, ile jeszcze tematów tego typu powstanie? Jak dobrze, że już niedługo serwer przechodzi na premium, pozbędziemy się większości właśnie takich dzieciaczków. Nie mówię tu konkretnie o kim mowa, tylko patrzę na ogół społeczności serwera i płakać mi się chcę.

Zamykam. W Waszej sprawie być może podejmiemy odpowiednie kroki.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 2:29 pm

Miło wiedzeć -_-
Wogóle szybka reakcja na skarge i całą afere.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[skarga] Sadzio - obraza na forum Empty
PisanieTemat: Re: [skarga] Sadzio - obraza na forum   [skarga] Sadzio - obraza na forum I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[skarga] Sadzio - obraza na forum
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Obraza ogólna
» Skarga na stachu132
» Skarga na RAV
» Skarga na hasło
» Skarga na admina

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: