Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na privateone ^^

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:13 pm

Oskarżyciel: Sadzio
Osoba oskarżona: Privateone
Powód oskarżenia: Obraza
Dowody:

Jego tekścik z innego tematu, znajduje się tam kilka obraz które są kierowane do mnie :
" Wiesz o tym dziecko, ze gdyby admini nie chronili ci dupska juz bys otrzymal miano wszystkich plugastw pokolei jakie chodza po tej ziemi. To ze mozesz wyzywac innych i taki wodzu nic ci nie zrobi, a jak ktos inny zacznie ci zwracac uwage to banuje, nie jest moja wina, ale nie naduzywaj protecta. To co piszesz jest co najwyzej proba wybicia sie z twojego dolka umyslowego, powiadam ci, ze jezeli mamuska ci zlozy kilka zdan i powciskasz kilka razy enter - nic ci to nie da. Jestes jedyna osoba tak bardzo nie lubiana przez ogol community tego forum, ze kazdy z reka na sercu by ci jezyk wyrwal. Ale do ciebie to nie dochodzi i dalej robisz z siebie blazna internetowego, udajac ze posiadasz ten intelekt i jestes wyzsza forma intelektualna niz bydlątko. Tutaj mocnym tonem daje ci do zrozumienia, ZE SIE CHLOPAKU MYLISZ. A co do moich klamstw, to po co mialbym klamac jezeli chodzi o gre, w ktorej i tak jestes na straconej pozycji. Zreszta skoro ja klamie to klamia wszystkie inne osoby, ktore tutaj pisza ze "jestes blaznem yerdynu". Moja ostatnia wypowiedz w tym temacie, juz dalem ci do zrozumienia, ze forum jest miejscem gdzie mozesz najwyzej przeczytac co inni maja do przekazania. "

Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:17 pm

Z jakiego to tematu?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:17 pm

Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:34 pm

W ktorym miejscu to zostalo napisane? LADNIE DODAJESZ FAKTY.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:35 pm

Podałem temat człowieczku, więc nie wiem czego się czepiasz. Laughing
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:36 pm

Tak, to gdzie to jest?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:38 pm

Privateone powiniesz dostać warna za niszczenie faktów ^^
Przedostatni post w tamtym temacie, widać że privateone zedytował ten post. Administracja powinna mieć umiejętność sprawdzania historii edytowania postów.

Tutaj pokazujesz że to ty się zachowujesz jak dzieciak. Żałosny jesteś :X
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:45 pm

Nie, nie, nie, nie. Sadzio, innych kredek uzyj do malowania swoich dodatkow do ogolu. Prosty powod czemu dodalas sobie kilka zdan - nie masz premium i chcesz pociagnac za soba inne osoby, tutaj powinnas zostac powstrzymana przez administracje i wydalona przed piatkiem. Jak dobrze sadziu ze tylko do piatku jeszcze bedziemy musieli sie z toba tarmosic.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:47 pm

Hahahahaha! Ty jesteś jakiś chory Smile Jeśli dobrze pójdzie to ty zostaniesz wydalony z serwera - neokid debil bo tylko tak już mogę cię określić.

Niech administracja sprawdzi historie tamtego postu, zobaczymy. Skoro moje zdania to kłamstwo to czego masz się bać?


Ostatnio zmieniony przez Sadzio dnia Pon Sty 16, 2012 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:49 pm

Wlasnie sie niczego nie boje Very Happy Pokaz palcem zdanie, gdzie jest cos o bojazni. Widze, ze co do wieku to sie nie mylilem w mojej skardze, bo czytanie ze zrozumieniem kuleje. A zreszta nie bylbys taki cwany, gdybym nie zrobil tego ssa twojej wiadomosci, phpbb jest dosc zabawne, uwierz Very Happy


Ostatnio zmieniony przez privateone dnia Pon Sty 16, 2012 5:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:50 pm

Niech administracja historie twojego posta i zobaczymy Smile Nie spamuj już tutaj, administracja sprawdzi historie i tyle. Doswidania privateone.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:53 pm

Nie trzeba sprawdzać historii, ja widziałem post, przed jego oczyszczeniem przez privateone. Pri przeginasz.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:53 pm

Hyhy, mówiłem. Sprawiedliwości stanie się zadość Smile
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:54 pm

Molom ty w zyciu nie przeginales? Krece beke z sadzia, ktory mysli ze za wyzwiska mozna dostac dluzszego bana niz 3 (LOL) dni.


Nie tobie jest dane mnie oceniac, zreszta, ty nie mozesz nikogo oceniac z tego community bo gubisz sie w zeznaniach.


Ostatnio zmieniony przez privateone dnia Pon Sty 16, 2012 5:57 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:56 pm

Już dosyć długo mnie obrażasz. Za takie coś powinny być jakieś surowsze kary - tak jak u Śruby Smile
Bo zachowujesz się podobnie do tamtej postaci.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:01 pm

Rób sobie żarty z Sadzia, ale nie przekraczając granicy. Jednak ty tego nie rozumiesz. Przekraczasz granice, i jeszcze obrażasz jego rodzinę, i robisz rasizm na tle płci. To już jest przegięcie. I jeszcze nagadujesz na mnie, co podchodzi pod obrazę większego stopnia.
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:05 pm

Gdzie molom na ciebie pisze? Moja zasada jest ignorowanie osob, ktore probuja "wkrecic" sie w rozmowe z inna osoba, zrobilem jednak wyjatek bo cie szanuje i spytalem czy ty nigdy w zyciu nie przeginales, a ty mowisz ze ja ciebie nagaduje, jak tak uwazasz to czyn powinnosc, ty jestes modem, nie ja.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:08 pm

Cytat :
Nie tobie jest dane mnie oceniac, zreszta, ty nie mozesz nikogo oceniac z tego community bo gubisz sie w zeznaniach.
To niby nie jest do mnie? Bo to jest napisane tak, że to wygląda jakby było do mnie.

Poza tym to nie jest rozmowa, tylko skarga na cb, w której najważniejsze jest zdanie adma/moda, nie osoby oskarżanej. Więc jak pisałem już Sadziowi, zastanów się 2 razy, zanim coś napiszesz.
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:12 pm

Nie, nie jest. Edytowalem post zeby spamu nie robic i to byla odpowiedz na post pod tym postem sadzia. Ale widac musze nowe posty pisac i spamic zeby nie bylo niedomowien...
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:40 pm

Żeby nie było niedomówień robi się @up, lub @down.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na privateone ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na privateone ^^   Skarga na privateone ^^ I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na privateone ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: