Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Chłopi!Chłopi!

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
groith

groith


Liczba postów : 196
Join date : 22/11/2011
Age : 25
Skąd : Polska,Poznań

Chłopi!Chłopi! Empty
PisanieTemat: Chłopi!Chłopi!   Chłopi!Chłopi! I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 3:29 pm

Chłopi i mieszczanie!! Zwalnia się miejsce architekta!Wow...I leave Thandor-bye mistrze.Pozdro z psychiatryka dla: SiLveX,privateone,Bartoz,Apacz...
groith Smile
Powrót do góry Go down
Bartoz




Liczba postów : 31
Join date : 28/11/2011
Age : 29

Chłopi!Chłopi! Empty
PisanieTemat: Re: Chłopi!Chłopi!   Chłopi!Chłopi! I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:10 pm

Widze za masz w tym psychiatryku sporo kolegów pewnie opowiadasz im jacy my jesteśmy i wgl. tez ich pozdrów od nas Smile
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Chłopi!Chłopi! Empty
PisanieTemat: Re: Chłopi!Chłopi!   Chłopi!Chłopi! I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 7:18 pm

Żegnaj Crying or Very sad
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

Chłopi!Chłopi! Empty
PisanieTemat: Re: Chłopi!Chłopi!   Chłopi!Chłopi! I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 8:05 pm

Oj , człowieku widać jaki jesteś niedojo... umysłowo . (Nie będę kończyć bo znów wyślesz skragę (:*) )

Szczerze? Nie oszukuj , że masz 13lat, widać po tw. 'tekstach' , że masz max . 11...
Dobra , nie będę się rozpisywać na tw. temat , bo nie oto tu chodzi .

Ps. Wiesz , że sam napisałeś , że leczysz się w psychiatryku.? Następnym razem poprawnie ułóż zdanie .
ps2. czemu się na mnie uwziąłeś ^^? Jest to dla mnie nie pojęte.. Każdy 11 latek tak ma?

Pozdrawiam , i spokojnie nie będziemy z tb tęsknić ps2. czemu się na mnie uwziąłeś ^^? Jest to dla mnie nie pojęte.. Każdy 11 latek tak ma?

Peace . Smile

@Edit
Down
No masz racje...juz zmieniam dzięki , że pomogłeś znaleźć mi błąd w wypowiedzi
loffam Cię xd
Ave


Ostatnio zmieniony przez SilvEx dnia Pon Sty 16, 2012 9:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
NieMaBezliku




Liczba postów : 38
Join date : 25/12/2011

Chłopi!Chłopi! Empty
PisanieTemat: Re: Chłopi!Chłopi!   Chłopi!Chłopi! I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 9:05 pm

SilvEx napisał:
Oj , człowieku widać jaki jesteś niedoro... (Nie będę kończyć bo znów wyślesz skragę (:*) )

Szczerze? Nie oszukuj , że masz 13lat, widać po tw. 'tekstach' , że masz max . 11...
Dobra , nie będę się rozpisywać na tw. temat , bo nie oto tu chodzi .

Ps. Wiesz , że sam napisałeś , że leczysz się w psychiatryku.? Następnym razem poprawnie ułóż zdanie .
ps2. czemu się na mnie uwziąłeś ^^? Jest to dla mnie nie pojęte.. Każdy 11 latek tak ma?

Pozdrawiam , i spokojnie nie będziemy z tb tęsknić ps2. czemu się na mnie uwziąłeś ^^? Jest to dla mnie nie pojęte.. Każdy 11 latek tak ma?

Peace . Smile

Ja bym napisał, że jest niedoje... umysłowo, ale to twoje zdanie Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Chłopi!Chłopi! Empty
PisanieTemat: Re: Chłopi!Chłopi!   Chłopi!Chłopi! I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Chłopi!Chłopi!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Start serwera a chłopi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Ogłoszenia-
Skocz do: