Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skarga na : Iyash

Go down 
+16
jiyam
RAV
MasterKrashed
Iorweth12
KaMaZZ
LoozaQ
Molom
LordRossiol
privateone
mamaraga
JT30
Thadel
Sadzio
Ernest_66
Salatko
Zireael
20 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:47 pm

A zabijacie także ludzi z Quehati, więc... ekhem... Gdy atakowaliśmy bandytów wy im zaczęliście pomagać i zabijać nas i Quehati, więc macie wojnę z Yerdyn i Quehati. Sami tak wybraliście i tak już zostanie.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:26 pm

Salatko napisał:
po 1 - hahahahahahahahahahahahaahahahahahhaahhaahahahahahahahahahahahahahahahahhaahahhaahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
po 2 - Greko zabijał każdego kogo popadnie nie ważne kim był! ja go powstrzymałem gdy był w iyash i zabijał wszystkich -.-
po 3 - Nie ty ustalasz ile i kto ma zapłacić
po 4 - ODPOWIADACIE ZA POJEDYŃCZE JEDNOSTKI, a raczej król bo z tego co wiem nie jesteś królem a jakoś mówisz w 3 osobie -.-
po 5 - szkoda mi słów Smile
Twoje zachowanie jest po prostu zaj*****e....
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 10:27 pm

KaMaZZ napisał:
Wojnę mamy tylko z yerdyn
Ta z tego co wiem nam też wypowiedzieliście gdzie jeden dzień wcześniej zawarliśmy pokój no ale ok Wink więc od naszej strony macie wroga jak coś.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
jiyam




Liczba postów : 218
Join date : 13/11/2011
Age : 29

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:20 am

Najpierw bandyci, a teraz Iyash...

Nie potraficie choć trochę się ogarnąć? Serwer jeszcze nie stanął w pełni na nogi, a wy już chcecie go zniszczyć... Ja niestety już długo na Thandorze niestety nie zabawię (nie mam premium), ale na koniec powiem jedno: Gratuluję inteligencji Iyash...
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 6:25 am

Dziękujemy Jiyam (ojć to był sakrazm................... bounce ) Tak wgl. prawie większości osób z prawie każdej nacji nie będzie po zrobieniu premium więc wszystko by trzeba byłoby wyzerować (zero wojen/paktów itd.).
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 10:11 am

Robimy Jiyamow i składkę na premium Smile Jak ktoś już wcześniej wspomniał mamy pakt o nieagresji. A biło Was pewnie kilka osób. Na pewno mnie całe Iyash, chociażby dlatego, ze ja Was nie bilem. Tyrałem tylko Yerdyn, ale chyba bardziej z chęci rozwalenia Sadzia, bo nie ukrywajmy jest najbardziej wkurwiająca osoba na serwie i na forum. A atak na Yerdyn był spowodowany chyba tylko tym, ze ktoś tam od Was zabił Jacoba.. Na prawdę apeluję do Was, nie traktujmy się jak wrogowie na forum, na ts. Walczmy na serwerze. Nie możemy być kumplami poza serwerem? T
Powrót do góry Go down
Iorweth12

Iorweth12


Liczba postów : 108
Join date : 19/12/2011

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 10:54 am

To wyjdźcie z miasta bo już nawet w karczmie nie mogę funkcjonować...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 10:57 am

Ghost, gratuluje! Nie ma to jak zwyzywać gościa od najbardziej wkurwiającej osoby na serwie i na forum.

Na serwie cię ani razu nie spotkałem, to już udowadnia żę chcesz poprostu mnie oczernić. Więc śmieszny jesteś Laughing
Tylko kilka osób nas biła? Wiesz co to odpowiedzialność zbiorowa? ^^
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 1:57 pm

I jeszcze niby nie atakujecie Quehati, a jak nas atakowaliście to 5 osób(chyba 2 waszych i 3 bandytów) poszło na Quehati, aby je zaatakować. Gdyby Wodzu wam nie otworzył bramy, tobyście się nie dostali tam.
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 2:05 pm

MasterKrashed napisał:
Gdyby Wodzu wam nie otworzył bramy [...]
Wiesz w kazdej chwili możesz złożyć na niego skarge o otworzenie bramy że Angvar nam pomogło Very Happy ^^
Nie jestem za wojną... Wolę rozwijać miasta i cieszyć się spokojną grą, moge poprosić wodza aby usunął claimy na waszym terytorium bo nie są nam one do niczego potrzebne :/ Lecz jeżeli chcecie się dalej bić nie będę od tej kwestii stronił.. Losy wojny pozostawie w waszych rękach.
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 2:36 pm

Taka prawda sadzio, ta wojna nie miala by prawa bytu gdybys sie nie zalogowal. Gdybys slyszal tylko okrzyki na ts3 jak sie zalogowales, w sekunde pol serwera zaczelo biec do yerdyn zeby cie zniszczyc. Jezeli robiles z siebie "deb*la" to graj tak dalej, a pewnie nic dobrego nie zrobisz dla yerdynu.
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 3:18 pm

@JacobTab
Fajnie, że tak mówisz, ale nie zapominaj, ŻE TO WY ROZPOCZĘLIŚCIE WOJNĘ, a my po prostu zrobiliśmy kontra atak. Jak to się mówi ,,Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie" Smile
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:20 pm

GhostMaster66 napisał:
ja Was nie bilem. Tyrałem tylko Yerdyn, ale chyba bardziej z chęci rozwalenia Sadzia, bo nie ukrywajmy jest najbardziej wkurwiająca osoba na serwie i na forum. A atak na Yerdyn był spowodowany chyba tylko tym, ze ktoś tam od Was zabił Jacoba.. Na prawdę apeluję do Was, nie traktujmy się jak wrogowie na forum, na ts. Walczmy na serwerze. Nie możemy być kumplami poza serwerem? T
Ty nas nie biłeś ponieważ miałeś bana Wink
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 4:58 pm

Privateone, zwalasz wine wojny na mnie? Radziłbym ci się udać do lekarza najbliżeszego i to jeszcze dzisiaj Laughing
To Iyash z bandyckimi szczurami zaatakowało Yerdyn, to oni zaczęli wojne, to ty i twoja nacja Smile Kiedy wbiłęm na serwer wiesz co? A to kurwa że miasto było zajęte już przez Iyash. Więc twoje oskarżenie są tak puste jak twoja mózgownica.
Ja nie robię z siebie debila, to ty i twoja propaganda umysłowa tak myślicie.

Pozatym ja miałem crasha gry wtedy, nie moja wina :X
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:11 pm

Encyklopedie minecrafta mozna napisac w oparciu o twoje historie.


Ostatnio zmieniony przez privateone dnia Pon Sty 16, 2012 5:51 pm, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimePon Sty 16, 2012 5:14 pm

Protect od adminów? Mój boże... jestem ciekaw jakim cudem Bóg pozwolił abyś się narodził Smile
Chceli by mi wyrwać język? A wiesz że to nie językiem się pisze na forum i na chacie? Leć do podstawówki na lekcje przyrody i biologii Smile
A i jbc. poszła skarga na ciebię Smile
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 5:51 pm

Sadzio,ty debilu,ty cwelu,ty ty... Nie mam już siły,potrafisz doprowadzić człowieka do Kurwicy,nie dość że sam robiłeś battlelogin żeby uchronić dupe swojej żałosnej nacji to teraz tutaj ''rzucasz mięsem'' weź się już ogarnij.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 6:59 pm

Zamknąć ten temat.
Powrót do góry Go down
privateone

privateone


Liczba postów : 49
Join date : 03/12/2011
Age : 34

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 9:28 pm

I najlepiej usunac, bo skoro wchodzi w sumie "Nowy Thandor" to i beda nowe sojusze...
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeWto Sty 17, 2012 9:38 pm

No ale tą wojnę ludzie zapamiętają
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 12:22 pm

Nie martw się teraz już Was nikt nie zaatakuję Very Happy
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitimeSro Sty 18, 2012 2:24 pm

Yerdyn i Quehati postarało się, aby Iyash i Bandyci tą wojnę zapamiętali ;d.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skarga na : Iyash - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Skarga na : Iyash   Skarga na : Iyash - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skarga na : Iyash
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Budynki Iyash
» Nacja Iyash
» Rozmowy o Iyash
» Bandyci w Iyash
» Skarga na RAV

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: