Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci

Go down 
+12
Marnios
Sadzio
RonaldoPL
BlackRose
Wilkożerca
Dominik
Sephiroth
Zireael
JT30
figaj
MasterKrashed
RAV
16 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:23 pm

Zapraszamy do działań zbrojnych przeciwko bandytą. Oto wydział SS - Scream silence - szepczący krzyk jest to oddział który walczy przeciwko bandytą aby nie pojawiali się na naszych ziemiach. A teraz trochę wyjaśnienia Wink przez to że Quehati i Yerdyn atakują bandytów wreszcie pojawiła się jakaś akcja gdzie traci się itemy na inne rzeczy niż kopanie, bicie pająków itd. wielu osobą się to spodobało i mamy zamiar to kontynuować, mamy nadzieję że inne nacje nas wesprą.
SS ekipy która brała w tym udział w chwili czasu wrzucę również filmiki Wink

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Ekipa

Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:26 pm

No to nie fear, ledwo mnie tam widać!Sad
Fajnie się walczyło, ale gdyby nie campili w domkach i nie odradzali się w obozie to byśmy wygrali tą wojnę, no ale cóż - będzie dużo więcej okazji Smile


P.S. Zapomniałeś dodać, że ja wymyśliłem nazwę Smile
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:46 pm

Pro normalnie... ekipa, działanie wszystko Very Happy
Powrót do góry Go down
JT30
Król Yerdyn
JT30


Liczba postów : 163
Join date : 13/11/2011
Age : 24

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:48 pm

Ale najlepiej to się lało bandytów Very Happy Nic tego nie pobije Very Happy

A zwłaszcza na sam koniec, gdy spychałem wszystkich z bramy Very Happy
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:57 pm

Wiadomo, najlepsze akcje na spontanie Wink.
Powrót do góry Go down
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 10:59 pm

RAV napisał:
Zapraszamy do działań zbrojnych przeciwko bandytą. Oto wydział SS - Scream silence - szepczący krzyk jest to oddział który walczy przeciwko bandytą aby nie pojawiali się na naszych ziemiach. A teraz trochę wyjaśnienia Wink przez to że Quehati i Yerdyn atakują bandytów wreszcie pojawiła się jakaś akcja gdzie traci się itemy na inne rzeczy niż kopanie, bicie pająków itd. wielu osobą się to spodobało i mamy zamiar to kontynuować, mamy nadzieję że inne nacje nas wesprą.
SS ekipy która brała w tym udział w chwili czasu wrzucę również filmiki Wink

a wiec piszecie to w celu aby inne nacje sie do was przyłączyły ?
tylko takie pytanie bo bandytow jest chyba 9 jak sie nie myle a was 11 to na co wam wiecej osob ? wbijcie wkoncu do bandytow i przejmijcie teren
temat uwazam za calkowicie zbedny , chyba dacie rade -.-
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:04 pm

yhym kampią w domkach i sie zabudowują. Na początku ich zabiliśmy wszystkich wraz z królem ale niestety ci "PRO" bandyci zamurowali sie w domach i czekali na pozostałych którzy wbili po 30 min i już nie mieliśmy szans
Powrót do góry Go down
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:05 pm

@2x up
Tak, przejelibyśmy, gdyby nie to, że oni po śmierci respawnują się w obozie, zabierają itemki z skrzynki i idą dalej walczyć. Inni zaś barykadują się w domkach, atakują i zwiewają, a zaś kolejni nie wiadomo skąd zaraz po śmierci mają całe żelazne eq. Hahaha, 9 bandytów?! Jak ich jest ogólnie w frakcji 58, a podczas wojny było ich około 12. Widzieliśmy tylko 3, podbiegliśmy bliżej ich osady i było 12 ich nicków, więc wiesz. Nie było Cię tam to się nie wypowiadaj.
Powrót do góry Go down
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:26 pm

MasterKrashed napisał:
@2x up
Tak, przejelibyśmy, gdyby nie to, że oni po śmierci respawnują się w obozie, zabierają itemki z skrzynki i idą dalej walczyć. Inni zaś barykadują się w domkach, atakują i zwiewają, a zaś kolejni nie wiadomo skąd zaraz po śmierci mają całe żelazne eq. Hahaha, 9 bandytów?! Jak ich jest ogólnie w frakcji 58, a podczas wojny było ich około 12. Widzieliśmy tylko 3, podbiegliśmy bliżej ich osady i było 12 ich nicków, więc wiesz. Nie było Cię tam to się nie wypowiadaj.
1. wkoncu im sie skoncza itemy;)
2. chodzi mi o tych aktywnych
3., a zaś kolejni nie wiadomo skąd zaraz po śmierci mają całe żelazne eq - pewnie ze skrzynek -.-
4. zróbcie formacje to nikt nie ma prawa podejść
5.Nie było Cię tam to się nie wypowiadaj - rzuciłbym ci parę obelg ale jedną się wystarczająco zadowolę - ty de**lu jak gracze maja się nie wypowiadać to po ch** tu dajecie ten temat , może nie zauważyłeś ale to jest dział Ogłoszenia gdzie każdy ma dostęp ? Jeśli kogoś nie było to ma się nie wypowiadać? to chcecie do ch**a rekrutować osoby które już w tym uczestniczą ? scratch
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:28 pm

Temat nie jest po to żeby was błagać o pomoc tylko po to żeby każdy wyraził swoje zdanie my przynajmniej mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
MasterKrashed

MasterKrashed


Liczba postów : 126
Join date : 19/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:30 pm

Sephiroth napisał:
MasterKrashed napisał:
@2x up
Tak, przejelibyśmy, gdyby nie to, że oni po śmierci respawnują się w obozie, zabierają itemki z skrzynki i idą dalej walczyć. Inni zaś barykadują się w domkach, atakują i zwiewają, a zaś kolejni nie wiadomo skąd zaraz po śmierci mają całe żelazne eq. Hahaha, 9 bandytów?! Jak ich jest ogólnie w frakcji 58, a podczas wojny było ich około 12. Widzieliśmy tylko 3, podbiegliśmy bliżej ich osady i było 12 ich nicków, więc wiesz. Nie było Cię tam to się nie wypowiadaj.
1. wkoncu im sie skoncza itemy;)
2. chodzi mi o tych aktywnych
3., a zaś kolejni nie wiadomo skąd zaraz po śmierci mają całe żelazne eq - pewnie ze skrzynek -.-
4. zróbcie formacje to nikt nie ma prawa podejść
5.Nie było Cię tam to się nie wypowiadaj - rzuciłbym ci parę obelg ale jedną się wystarczająco zadowolę - ty de**lu jak gracze maja się nie wypowiadać to po ch** tu dajecie ten temat , może nie zauważyłeś ale to jest dział Ogłoszenia gdzie każdy ma dostęp ? Jeśli kogoś nie było to ma się nie wypowiadać? to chcecie do ch**a rekrutować osoby które już w tym uczestniczą ? scratch

Chodziło mi o całą akcję(czyt. ilość bandytów), nie wiedziałeś ile ich tam jest to nie mów. Temat jest po to, aby ludzie mogli się wypowiadać o walkach, a nie wymyślać własne info ile ich tam było, itd.
Powrót do góry Go down
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:45 pm

Chodziło mi o całą akcję(czyt. ilość bandytów), nie wiedziałeś ile ich tam jest to nie mów. Temat jest po to, aby ludzie mogli się wypowiadać o walkach, a nie wymyślać własne info ile ich tam było, itd.
Bywam czesto w bandytach aż za czesto -.- i max os ile widzialem w godzinach popoludniowych kiedy jest najwiekszy ruch to 10
wypowiadać o walkach tak ? czyli zwyły spam typu :
-było zajebi***
-wygralismy wow !
tylko ze wiele osób wchodz do tego tematu z myślą ze jest ogloszone cos ważnego np . nowy update a nie o tym ilu bandytów zabiliście - poproscie o osobny dzial dla tego typu spraw
________________
Temat nie jest po to żeby was błagać o pomoc tylko po to żeby każdy wyraził swoje zdanie my przynajmniej mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł.
1. Każdy ci powie ,że to pomocne i też tak myśle
2.tym duzo nei wskuracie bo nei bedziecie pilnwoac dupy kazdemu graczowi temat mogliscie zalozyc gdy zrobicie naprawde cos waznego np przejmeicie obóz
3. to sprawa osobista gracza jesli nie lubisz tego typu rzeczy to nei zwracaj uwagi na chat
4. ,,mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł." wiec chcecie sie pochwalizc swoja zabawą?
5.,, mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł." powiedz mi do cholery czy jakbys byl chlopem i bys potrzebowal sie zwierzyc komuś kto by ci pomógł z bandytami to pisał byś to Przywódcy górników ? ! odp : nie ! wiec czemu narzekasz na narzekania innych graczy które nie sa skierowane do ciebie ?
6. do czasu aż nie zaczniecie przejmowac obozy to nic to nei zmieni przeciez jak bandyta bedzie kogos chcial zabi to machnei mu przez leb i tyle a nie wezmie za raczke i przyprowadzi do waszej bazy zeby mogl go zabic na waszych oczach a pozniej wy jego
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 11:50 pm

Sephiroth napisał:
Chodziło mi o całą akcję(czyt. ilość bandytów), nie wiedziałeś ile ich tam jest to nie mów. Temat jest po to, aby ludzie mogli się wypowiadać o walkach, a nie wymyślać własne info ile ich tam było, itd.
Bywam czesto w bandytach aż za czesto -.- i max os ile widzialem w godzinach popoludniowych kiedy jest najwiekszy ruch to 10
wypowiadać o walkach tak ? czyli zwyły spam typu :
-było zajebi***
-wygralismy wow !
tylko ze wiele osób wchodz do tego tematu z myślą ze jest ogloszone cos ważnego np . nowy update a nie o tym ilu bandytów zabiliście - poproscie o osobny dzial dla tego typu spraw
________________
Temat nie jest po to żeby was błagać o pomoc tylko po to żeby każdy wyraził swoje zdanie my przynajmniej mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł.
1. Każdy ci powie ,że to pomocne i też tak myśle
2.tym duzo nei wskuracie bo nei bedziecie pilnwoac dupy kazdemu graczowi temat mogliscie zalozyc gdy zrobicie naprawde cos waznego np przejmeicie obóz
3. to sprawa osobista gracza jesli nie lubisz tego typu rzeczy to nei zwracaj uwagi na chat
4. ,,mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł." wiec chcecie sie pochwalizc swoja zabawą?
5.,, mamy jakąś zabawę a wy tylko mulicie i potem płaczecie bandyta mnie zabił, okradł." powiedz mi do cholery czy jakbys byl chlopem i bys potrzebowal sie zwierzyc komuś kto by ci pomógł z bandytami to pisał byś to Przywódcy górników ? ! odp : nie ! wiec czemu narzekasz na narzekania innych graczy które nie sa skierowane do ciebie ?
6. do czasu aż nie zaczniecie przejmowac obozy to nic to nei zmieni przeciez jak bandyta bedzie kogos chcial zabi to machnei mu przez leb i tyle a nie wezmie za raczke i przyprowadzi do waszej bazy zeby mogl go zabic na waszych oczach a pozniej wy jego

No dobra napisałeś się tylko szkoda że bez sensu nie było Cię to najlepiej się nie udzielaj jak nie wiesz Wink to moje zdanie bo każdy kto był podobało się mu i miał co robic a to że cb np. nikt nie zaprosił to już inna bajka. Na tym zakończę swoją wypowiedz co do cb Exclamation

P.S. nikt nie pisał wow wygraliśmy itd więc po co walisz kit ? a temat jest w tym dziale ponieważ w akcji brało udział sporo ludzi z 3 królestw więc tego nie dam w np. ogłoszeniach królewskich ... nie brałeś udziału nie, masz jakiś problem nie wypowiadaj się i nie rób niepotrzebnego zamieszania lub wbij na TS obgadamy go wspólnie.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 12:29 am

proponuje wam po prostu założenie nowego działu bo w ogloszeniach akurat nie wypada -.-
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 12:43 am

Niby jak mamy jakiś obóz przejąć jak bandyci mają cuboidy i oni mogą się zamurować w swoich domkach a my się będziemy tylko patrzeć, dlatego takie akcje są potrzebne co by zrobić najazd i zmusić ich do zmiany lokalizacji i tak w kółko macieju :d.
Powrót do góry Go down
Wilkożerca




Liczba postów : 35
Join date : 05/01/2012

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:09 am

Darken... Uważałbym na tego gościa, zabił mnie już dwa razy bez powodu. Raz mnie zabił w obozie pracy, kiedy szykowano się do wyprawy na bandytów, tam zresztą też zabił jeszcze kogoś.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:13 am

Zireael napisał:
Niby jak mamy jakiś obóz przejąć jak bandyci mają cuboidy i oni mogą się zamurować w swoich domkach a my się będziemy tylko patrzeć, dlatego takie akcje są potrzebne co by zrobić najazd i zmusić ich do zmiany lokalizacji i tak w kółko macieju :d.
Już się nie bój Wink każdy król otrzymał akt własności gdy się go utrafi trafia się o sądu i można go wykupić lub utracić panowanie nad nacja ;/ Wink lub zbić power'a(chyba tak się to pisało xd) królowi na - i wtedy wpisać komendę wtedy także przejmujemy nacje Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 1:15 am

Wilkożerca napisał:
Darken... Uważałbym na tego gościa, zabił mnie już dwa razy bez powodu. Raz mnie zabił w obozie pracy, kiedy szykowano się do wyprawy na bandytów, tam zresztą też zabił jeszcze kogoś.
Heh wiadomo na początku gdy każdy dostał możliwość bicia to nie było żadnego ograniczenia każdy korzystał Wink teraz w miarę się to uspokoiło Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
BlackRose




Liczba postów : 15
Join date : 04/12/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Wojna   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 3:12 pm

Mam pytanie, każdy może dołączyć do tej wojny?
Powrót do góry Go down
RonaldoPL

RonaldoPL


Liczba postów : 38
Join date : 30/12/2011
Age : 28
Skąd : Szczecin

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 5:45 pm

Mnie pominęliście a na walce byłem ;p
Chamskie było to że cykory bandyci bali się wyjść i gdy Rav szedł na pierwszy ogiń po jego wejsciu murowano Oboz i Rav musial walczyć sam ...
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 6:55 pm

Teraz jest wojna Yerdyn, Quehati vs. Iyash i bandyci Smile
Powrót do góry Go down
BlackRose




Liczba postów : 15
Join date : 04/12/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: wojna   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:15 pm

Ale ja jestem z lyash, a wole walczyć przeciw bandytom, a nie z nimi..
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 7:28 pm

Sadzio char też na się do wojny przyłączyć
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:06 pm

@BlackRose Cóż, twój Król wybrał inaczej, nie rozumiem tak wszyscy psioczymy na Bandytów, a potem Iyash samo zawiera z nimi kontrakty.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitimeNie Sty 15, 2012 8:15 pm

Zawarło bo zapewne nie dawali sobie z nimi rady. Zamiast wspomóc tą waszą krucjate na bandytów i ich zgłądzić woleli pójść na łatwizne i się z nimi sprzymierzyć.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci Empty
PisanieTemat: Re: Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci   Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wojna Quehati, Yerdyn vs Bandyci
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» PIerwsza wojna
» Wojna...-obiecane w którymś temacie opowiadanie
» Kontrakt Quehati
» Nacja Quehati
» gildia Quehati

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Ogłoszenia-
Skocz do: