IP - 46.105.133.121(ts3)

IndeksPortalCalendarFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

[Inne] Bandyci=Wolni

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
LordRossiol

Liczba postów : 153

PisanieTemat: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 4:10 pm

Witam!
Jako iż sytuacja bandytów jest tragiczna,proponuję:
-Usunąć nacje bandyci ,wprowadzić nację ''Wolni''

Wolni mogliby być bandytami,wędrowcami a nawet zakładać własne wioski.

Uprawnienia nacji ''Wolni''
-Crafting miecza kamiennego,żelaznego
-Zbroja skórzana
-Crafting skrzyni
-Robienie craftingtable

Ogólnie to samo co bandyci ,Wolni mogliby Niszczyć na całej mapie,ale na wioski nie dostawali by Claima.

Liczba postów : 361

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 4:38 pm

Ta czyli wolni to bandyci którzy mogą robić strażnice z dirta obok miast?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
LordRossiol

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 5:05 pm

Nie.. Wolni mogą się zachowywać jak bandyci,a mogą także nie atakować nikogo.

Liczba postów : 361

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 5:21 pm

No tak tylko wtedy bandyci stali się wolnymi i robili pułapki na całej mapie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MasterKrashed

Liczba postów : 126

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 6:05 pm

No właśnie, jestem na NIE. Dlaczego? Osoba taka ma przed nickiem prefiks [Wolny] i teraz nie wiadomo, czy go zabić czy nie. Może za nami iść, że niby nam pomaga i nagle nas zabija, co potem? Pełno będzie pułapek, itd.

"Szarżują na linię wroga z mocą gwałtownej burzy. Mknie z szybkością błyskawicy horda zjaw. 200 mil o zmroku, przebytych w ciągu dnia. W ten sposób zyskując nazwę, zyskując sławę. Oni są pancerną elitą, stworzoną do rywalizacji, nigdy się nie cofają, Szepczący Krzyk! Żywi lub martwi, zawsze z przodu, karmieni Twoim strachem. Zawsze z przodu, niczym gniew Blitzkiergu. Łamią morale wroga dźwiękiem żelaznych mieczy. Pierwsi na linii ognia, pierwsi we wrogim kraju, Szepczący Krzyk torują drogę. Torują drogę! Zostawiają ślady zniszczenia w wrogim kraju. Zmasowanym atakiem wcielają w życie swój idealny plan. Łączność zerwana, Krzyk jest daleko stąd. W ten sposób zyskując nazwę, zyskując sławę.Oni są pancerną elitą, stworzoną do rywalizacji, nigdy się nie cofają, Szepczący Krzyk! Żywi lub martwi, zawsze z przodu, karmieni Twoim strachem. Z ogromną siłą naciskają na linię frontu. Robią wyłom dla opancerzonych korpusów, Szepczący Krzyk!"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Theirin

Liczba postów : 112

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 7:00 pm

O to chodzi w RP, nie wiesz kim jest ta osoba, większość z pewnością napisze : "Nie idę za tobą napewno mnie zabijesz bo jesteś "wolny" i nie wiem czy Ci ufać" - Przecież ten koleś powie IC że jest z twojej nacji i potrzebuje pomocy. Najpierw nauczcie się grać naprawdę dobrze Role Play, a później wbijcie na serwer.

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 7:04 pm

Theirin napisał:
O to chodzi w RP, nie wiesz kim jest ta osoba, większość z pewnością napisze : "Nie idę za tobą napewno mnie zabijesz bo jesteś "wolny" i nie wiem czy Ci ufać" - Przecież ten koleś powie IC że jest z twojej nacji i potrzebuje pomocy. Najpierw nauczcie się grać naprawdę dobrze Role Play, a później wbijcie na serwer.
MeGusta!
O to chodziło,Wolni mogą powiedzieć jakie mają zamiary,lub nie. Poza tym nie mogliby robić pułapek na drogach i wokół królestw.

Liczba postów : 126

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 7:06 pm

Tylko znów znając życie będzie pełno takich dzieci co zaczną robić dziury w całej mapie i się nie będzie dało w ogóle wyjść za miasto, bo pełno pułapek będzie. NIE!

"Szarżują na linię wroga z mocą gwałtownej burzy. Mknie z szybkością błyskawicy horda zjaw. 200 mil o zmroku, przebytych w ciągu dnia. W ten sposób zyskując nazwę, zyskując sławę. Oni są pancerną elitą, stworzoną do rywalizacji, nigdy się nie cofają, Szepczący Krzyk! Żywi lub martwi, zawsze z przodu, karmieni Twoim strachem. Zawsze z przodu, niczym gniew Blitzkiergu. Łamią morale wroga dźwiękiem żelaznych mieczy. Pierwsi na linii ognia, pierwsi we wrogim kraju, Szepczący Krzyk torują drogę. Torują drogę! Zostawiają ślady zniszczenia w wrogim kraju. Zmasowanym atakiem wcielają w życie swój idealny plan. Łączność zerwana, Krzyk jest daleko stąd. W ten sposób zyskując nazwę, zyskując sławę.Oni są pancerną elitą, stworzoną do rywalizacji, nigdy się nie cofają, Szepczący Krzyk! Żywi lub martwi, zawsze z przodu, karmieni Twoim strachem. Z ogromną siłą naciskają na linię frontu. Robią wyłom dla opancerzonych korpusów, Szepczący Krzyk!"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
JT30
Król Yerdyn

Liczba postów : 163

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Sob Sty 14, 2012 7:07 pm

Ja też jestem na nie. Widziałem dość dużo osób na serwie co robią to co Master napisał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
dominsz1

Liczba postów : 18

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 6:11 pm

Nie...HaHa wolne żarty mogą rozwalać mapę przecież bo wbiciu neosów nic z tego serwa by nie zostało...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kregir

Liczba postów : 13

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 6:20 pm

Theirin napisał:

Dobrze więc, to gdzie tu rp jak bandyta wybiega z krzaków i mnie zabija gadając se na ooc ?
Wątpię czy by znalazło się więcej niż 3/4 "wolnych" odgrywających fabularnie swoją postać.Większość graczy wie tyle o rp co ja o balecie, więc nie za dużo.

Jestem na NIE.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tydon

Liczba postów : 191

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 6:24 pm

Wiem o co Ci LordRossiol. Nie wiem czy wszyscy zauważyli, ale Bandytów już nie ma. Teraz to jest Nacja Bandytów. Mają sojusz (PON?) z dwiema nacjami. Oni mieli być wrogami WSZYSTKICH. Tobie chyba chodzi o zrobienie piątej nacji zamiast bandytów.

W pokoju siedział smok. Nie był bardzo duży. Ot, wielkości przeciętnej krowy. Na nasze warunki mieszkaniowe było to jednak sporo. Zajmował trzy czwarte podłogi. Złożone skrzydła pokrywały mu grzbiet, zielone łuski błyszczały jadowicie. Siedział na podwiniętym pod siebie ogonie, przednie zaś, opatrzone potężnymi szponami łapy wsparł na tapczanie. Od czasu do czasu ział od niechcenia ogniem, z nozdrzy wykwitały mu kłęby brunatnego dymu o przyjemnym zapachu tytoniu „Amfora”.

NIE NARZEKAJ, TYLKO CZEKAJ
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kregir

Liczba postów : 13

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 6:27 pm

Może by więc zakazać robienia sojuszy z bandytami?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
RAV
Król Quehati

Liczba postów : 252

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 7:14 pm

Dobry kierunek ale tą myśl trzeba było by ogarnąć Wink

Dołącz do nas Quehati ! i baw się jak oni cheers
cheers Very Happy Smile Surprised Cool Laughing Razz Twisted Evil Wink Exclamation What a Face I love you tongue pirat clown alien cyclops rabbit bounce sunny drunken bom Basketball cherry farao geek jocolor flower afro lol! cheers
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.youtube.com/user/TheRAV666
JT30
Król Yerdyn

Liczba postów : 163

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 7:19 pm

Tak, zabronienie sojuszy byłoby wspaniałe. Pomijając to, że bandytów jest powyżej 70 Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CerM97

Liczba postów : 12

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   Wto Sty 17, 2012 7:31 pm

Ta jest powyżej 70 a gra z 10 :/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: [Inne] Bandyci=Wolni   

Powrót do góry Go down

[Inne] Bandyci=Wolni
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» INNE - Howrse.pl ciekawe statystyki
» Jak mówisz na puszczanie sygnału tel kom
» Nowy konkurs, do wygrania Zestaw Hery, Kamień Filozoficzny, Zestaw Bonusowy i inne! Sprawdź!
» Prezentacje, awatary i inne!
» Konkurs na logo - nyx, hestia, kupon i inne do wygrania