Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam, Hola, Hi, Helo...

Go down 
+6
Sadzio
Stalowy12341
NeraVo
Demoralizator
Theirin
nikusek007
10 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 7:57 pm

Witam!
Nazywam się Nikodem, mam 13 lat . Urodziny mam w maju. Mieszkam w...oficjalnie jest to wieś, ale w rzeczywistości 15 tys. mieszkańców Very Happy
Miejscowość ta nazywa się Koziegłowy i leży 0,5 km od Poznania. Mam trzy zwierzaki, a nie dwa, chomik zmarł wczoraj ;(. Jednego psa Leonbergera i jednego kota dachowca. Chodzę do 1 gim. do klasy z j. Hiszpańskim Smile. Lubię filmy o gangsterach, mój ulubiony to Ojciec Chrzestny. W sumie poza kompem nie mam żadnego hobby i jestem zwykłym nastolatkiem. No prawie, zapomniałem dodać, że jestem ministrantem (ten chłopczyk w najczęściej białej sukience obok księdza :p). Jeśli chodzi o humor to nie znam ograniczeń. Znaczy są, nie lubię jak admini latają nade mną podczas budowy i namiatają we mnie piorunami i fireballami, a zdarzyło mi się raz tak Very Happy Mam nadzieję, że będzie nam się razem miło grać. Jeśli macie do mnie jakieś pytania to piszcie na pw, lub pod tym tematem.
Pozdrawiam Nikodem !
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:01 pm

Cześć ! Ojciec Chrzestny - Naprawdę niezły film, chyba najlepszy film o mafii ! Do jakiej nacji należysz ?
Powrót do góry Go down
Demoralizator

Demoralizator


Liczba postów : 52
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Z Yerdyn'u

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:05 pm

Cześć miło mi cię poznać i jestem zdziwiony twoim otwarciem do innych ludzi.
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:19 pm

Należę do Yerdyn,
Szczerze, to łatwiej jest mi na necie się do kogoś otworzyć niż w realnym życiu. W sumie, to bardzo trudno mi nawiązać nową znajomość Neutral
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:22 pm

Witaj! Ładnie o sobie opowiedziałeś. Chyba jedyna taka prezentacja gracza na tym forum Very Happy
Co do Twojego ostatniego posta, to raczej masz rację, tylko trzeba pamiętać aby nie podawać dokładnych danych :>
Mam nadzieję że się zaprzyjaźnimy, tylko szkoda że nie należysz do Char'u.
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:28 pm

W sumie, myślę, że przed startem serwera, jeszcze będzie można zmienić nację. Szczerze powiedziawszy, to długo się wahałem czy by może nie wybrać właśnie Charu.






Pytanie do Adminów, czy jest możliwość zmiany nacji?
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:30 pm

Musisz napisać im na PW. Ale jedna osoba zmieniła nację - z tego co pamiętam. Admin nawet napisał, więc go poproś. Fajnie było by grać z Tobą i z Theirin'em ; >
Powrót do góry Go down
Stalowy12341

Stalowy12341


Liczba postów : 39
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z minecraft :P

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:38 pm

Nie zmienial Razz widze ze jest sąsiad hmmm miejscowosci Razz ja 1km kolo poznania szamotuly Very Happy

pozdrawiam i mam nadzieje że zostaniesz: P
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:40 pm

Nie zmieniaj, wstąp do armii Yerden! A jak nie... to cię dopadniemy... bo wstapisz w szeregi jednego z moich wrogów.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:42 pm

Moje?
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:43 pm

Sadzio, nie bądź taki ;>
Ja jestem za tym, aby zmienił nację na Char.
Ale to zależy od niego.
Ps : Sadzio, nie uważaj mnie za wroga, bo nawet serw nie wystartował ; >
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:43 pm

Mówię tu... o... Edgraszu czu jak mu tam!
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:44 pm

Bo?
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:44 pm

Ojej, Tak o mnie wszyscy walczą, że aż mi głupio ;D
Będę się zastanawiał jeszcze.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:45 pm

Wal nacje zostań wędrowcem.
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:46 pm

Długa historia o ukrywaniu się w lesie, wojnie z Vristem, sojuszem z bandytami, jedzeniem surowego mięsa, walką partyzancką... ogólnie moimi wrogami są prawie wszyscy starzy królowie czyli : Molom, Egarsz, Diwex i Wodzu.

Nikusek, wstąp do armii, armia cię wykarmi! Dajesz do Yerden!
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:47 pm

Ja jem Marsa.

A propos tematu:
Tak.
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:49 pm

taa... Dobra, nie będę zmieniał decyzji. Skoro mam ziomka, prawie sąsiada to zostanę Very Happy
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:49 pm

aaaaa to chodzi o to że po twoim buncie i nieudanym ataku na Vrist (nie mieliście szans admini nasz za dobrze wyposażyli) postanowiłeś wziąć za wrogów wszystkich królów
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:51 pm

To oni mnie sprowokowali. Opisać ci historie jak strzelaliśmy z widelców bo nie było karabinów i mojej bohaterskiej klęsce?

//Kenji

,,bochaterskiej'' GRR...
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:52 pm

Tak!, Chcemy posłuchać o "Wielkiej Wojnie"
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:55 pm

No więc wojna trwa ze 3 h ale tak naprawdę walka była przez pierwsz2 h .
A wiec oburzony Sadzio tym że nie był na otwarciu serwera postanowił się zemścić na królach więc sprzymierzył się z bandytami i napadli Vrist atak się nie udał. Koniec
Powrót do góry Go down
nikusek007

nikusek007


Liczba postów : 197
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Poznań

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:56 pm

Wow! A gdzie jakiś Happy End? Zostali okrzyknięci bohaterami walczącymi o wolność?
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 8:58 pm

Sprzymierzył się z bandytami ? A jakiej nacji był królem ?
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitimePon Lis 21, 2011 9:03 pm

Opisałem wszystko w rozmowie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam, Hola, Hi, Helo... Empty
PisanieTemat: Re: Witam, Hola, Hi, Helo...   Witam, Hola, Hi, Helo... I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Witam, Hola, Hi, Helo...
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Na początek... :: Przywitaj się!-
Skocz do: