Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Miecze dla innej gildii?

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Miecze dla innej gildii? Empty
PisanieTemat: Miecze dla innej gildii?   Miecze dla innej gildii? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:15 pm

Witaam. Mam taką mała propozycję/pytanie. Czy rzemieślnicy mogliby używac CHOCIAŻ kamiennych mieczy? Używaja tylko drewnianych, którymi nic sie nie zdziała. Ostatnio bandyta atakował mnie kamiennym, a gdyby miał ten sam miecz zdołałbym go chociaż jakoś osłabic i by uciekl albo by się wylogował. Górnicy mogą,a alchemicy mogą chyba nawet diamentowych ... Kupcy chyba tez diamentowe. A przecież to MY rzemieślnicy robią itemy dla WAS.
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Miecze dla innej gildii? Empty
PisanieTemat: Re: Miecze dla innej gildii?   Miecze dla innej gildii? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:22 pm

Po 1. Alchemicy nie mają mieczy ich bronią są mikstury więc niech szybko kupią blaz rod'a i zaczną je produkować
Po 2. Kupcy mogą tylko drewniane
Powrót do góry Go down
UzU123

UzU123


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Miecze dla innej gildii? Empty
PisanieTemat: Re: Miecze dla innej gildii?   Miecze dla innej gildii? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:56 pm

No nie mogą... Wczoraj jakoś widziałem kupca który szedł ze mną z diamentowym mieczem i z niego bił
Powrót do góry Go down
Marnios

Marnios


Liczba postów : 361
Join date : 14/11/2011

Miecze dla innej gildii? Empty
PisanieTemat: Re: Miecze dla innej gildii?   Miecze dla innej gildii? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 6:03 pm

No to wszystko się z tym pluginem powaliło
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Miecze dla innej gildii? Empty
PisanieTemat: Re: Miecze dla innej gildii?   Miecze dla innej gildii? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Miecze dla innej gildii?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Miecze dla Kupców
» MIecze zaklinaczy
» Kamienne miecze
» Żelazne miecze dla bandytów.
» Sołtys w gildii

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: