Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'".

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

[Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". Empty
PisanieTemat: [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'".   [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 4:40 pm

Prosze o wykananie zlecenia iwycenieniu go. Zaczniecie pracę, po otrzymaniu od króla jak mi da teren pod osadę.

Link do tematu : https://thandor.forumpl.net/t1641-podanie-osada

Plany : coś zarys kwadratu i z wieżą, wysoką na środku dziedzińca, ścieżki do podziemi i domów mieszkalnych, wybudowanie komnaty taka jak w opisie osady.
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

[Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". Empty
PisanieTemat: Re: [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'".   [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 4:51 pm

Osada musi być pod ziemią.... A ty miałeś być budowniczym, więc .... ale chętnie wykonam to Very Happy kiedy mnie odbanują...
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

[Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". Empty
PisanieTemat: Re: [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'".   [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 5:52 pm

Dobra, dzięki wielkie. Samemu mi się po prostu nie chce Razz. Wiesz, ale dla pracowników jakieś zniżki Smile.Ja chcętylko twierdze na zew, budynki i życie mieszkalne pod ziemią.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". Empty
PisanieTemat: Re: [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'".   [Zlecenie] Osada "Hadhodrond'". I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Zlecenie] Osada "Hadhodrond'".
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Masz zlecenie?
» Propozycje budowli
» Osada Elendor
» [Podanie] Osada.
» [Osada] Tronia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Quehati :: Gildie :: Budowniczowie-
Skocz do: