Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 coflo mi save 0.-

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

coflo mi save 0.- Empty
PisanieTemat: coflo mi save 0.-   coflo mi save 0.- I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 1:31 pm

rano bylem w jaskini z dwoma jablkami pogeralem z 5 h pozniej , w czasie gdy robilem pokoj dla neravo ,wylogowalem sie p ozalogowaniu postac byla tam gdzie rano i te same itemy czyli znikly wszystkie moje zasoby ze skrzyni ! juz keidys cos takiego mialem ale wtedy po chwili sie pojawilo a teraz nie , czyli stracilem materialy na budowe siedzib - skrzynie , drzwi , i inen blocki mdz 6 obsydianu i cos tam jeszcze
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

coflo mi save 0.- Empty
PisanieTemat: Re: coflo mi save 0.-   coflo mi save 0.- I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 1:32 pm

Niestety to nie nasza wina. Nic na to nie poradzę, takie błędy często się zdarzają.
Powrót do góry Go down
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

coflo mi save 0.- Empty
PisanieTemat: Re: coflo mi save 0.-   coflo mi save 0.- I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 1:34 pm

wiec co mam w takim razie zrobic bo wyciaglem wszystkie pieniadze ktowe wplacilem na char i ich tez niema -.-
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

coflo mi save 0.- Empty
PisanieTemat: Re: coflo mi save 0.-   coflo mi save 0.- I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 1:38 pm

Też miałem takie sytuacje przed wylogowaniem a po zalogowaniu byłem całkiem w innym miejscu raz np. 50 kratek w górze a potem w jaskini tylko 6 kratek xD
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Sephiroth

Sephiroth


Liczba postów : 160
Join date : 17/12/2011
Age : 28

coflo mi save 0.- Empty
PisanieTemat: Re: coflo mi save 0.-   coflo mi save 0.- I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 1:41 pm

to ejst co inengo mi coflo save a nie do gory przenioslo czyli nei mogel iczyc na zwrot jaki kolwiek ? -.- ? przedmioty dalej nei wróciły
Powrót do góry Go down
Sponsored content





coflo mi save 0.- Empty
PisanieTemat: Re: coflo mi save 0.-   coflo mi save 0.- I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
coflo mi save 0.-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Skargi-
Skocz do: