Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Skąd się wziął twój nick?

Go down 
+9
luq12233
rafaldunal1
Azzin'Oth
Molom
adi168
Laskov
Kaczka
mamaraga
Czarek
13 posters
AutorWiadomość
Czarek

Czarek


Liczba postów : 20
Join date : 13/11/2011

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 4:03 pm

Było na Chartum, to czemu nie tu?
Jak w temacie, chodzi o to byście podzielili się z innymi pochodzeniem swoich, czasem bardziej unikalnych niż linie papilarne nick'ów.
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 4:10 pm

nick mojej mamy
zapomniałem, że na premium to nie działa jak na piracie, myślałem że nazwa konta taka będzie, a w grze da się zmienić Very Happy
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 5:32 pm

The west
Otrzymałem z powodu mikro Razz
Każdy głos był typu: kwa kwa kwa Very Happy

Powrót do góry Go down
Laskov




Liczba postów : 222
Join date : 27/11/2011
Age : 26

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 5:35 pm

Mój nick wziął się od izraelskiego dowódcy wojskowego Chaima Laskova http://pl.wikipedia.org/wiki/Chaim_Laskov

A tak na serio to od nazwiska , nie Kaczka nie od orzeszków laskowych to nie są moi bracia
Powrót do góry Go down
adi168




Liczba postów : 93
Join date : 19/12/2011
Age : 25
Skąd : Wrocław

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 8:24 pm

adi od imienia (Adrian), 16 dzień urodzenia a 8 to ulubiona liczba.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 8:46 pm

Molom - żaden poważniejszy powód. Potrzebowałem nicku do jednej gry bo mój stary był słaby. Tak wpadło.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 9:06 pm

Z World of Warcraft . Warglaive of Azzinoth . Wypadający z IlidianaThe Stormrage na Black Temple za czasów dodatku The Burning Crusade . Potem zacząłem grać na innych serwerach i akurat tak wyszło .
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 9:40 pm

Ja mam podobną sytuację jak mamaraga ustawiłem nick rafaldunal1 żeby na pewno nie zapomniec ani sie nie pomylic i myslalen ze w grze bede mogl zmienic na inny. Gdybym wiedział moim nickiem zapewne był by lordi96 taki nick mam zwykle.
Powrót do góry Go down
luq12233

luq12233


Liczba postów : 50
Join date : 07/12/2011
Age : 26
Skąd : Pomorze !! :P

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 10:08 pm

Heh, to było, podczas, gry w Cs'a.Najlepszy polski, gracz( również, na świecie) Posiada, nick Luq, więc pomyślałem, nie będę, gorszy Very Happy
Cóż..... Smile
Powrót do góry Go down
Bios_Terminator




Liczba postów : 13
Join date : 10/01/2012

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 6:16 am

Mój z generatora nicków nie umiem wymyślać nicków więc skorzystałem Razz
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 2:21 am

Mój nick wiąże się z moją postacią na Metin2.pl ;p dokładny nick to RAV666 Wink no ale coś zmienić kiedyś trzeba xd tym bardziej że przez 4 lata grałem o tym nicku więc może ktoś z s9 skojarzy mój nick Wink miło grało się kiedyś jak i rozmawiało z tamtymi ludźmi pozdrawiam Wink
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:29 pm

Gdy jeszcze grałem w Metina, biegając po mieście zauważyłem (chyba) wojowniczkę, nad jej nickiem widniała nazwa Gildii : Neveria. Akurat wtedy chciałem zrobić "dropa", którym zdobywał bym Księgi Umiejętności, lecz - brakowało nazwy. Neveria mi się spodobało, i tak powstał nick NeraVo, którego z początku używał drop. Potem zacząłem go używać do gier itp.
Powrót do góry Go down
Demoralizator

Demoralizator


Liczba postów : 52
Join date : 21/11/2011
Age : 25
Skąd : Z Yerdyn'u

Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitimePią Sty 13, 2012 12:30 pm

Demoralizator jest z tego że raz mi wpadło słowo do głowy Demoralizacja i tak to się stało a Plastninjapl to innym razem
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Skąd się wziął twój nick? Empty
PisanieTemat: Re: Skąd się wziął twój nick?   Skąd się wziął twój nick? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Skąd się wziął twój nick?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Nazwa , nick.
» Ban na nick Xanter
» Ktoś ukradł mi nick

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: