Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Muzyka- czego słuchasz?

Go down 
+34
Kogeki
JacobTab
TermoS
Salatko
GhostMaster66
skar
luq12233
KaMaZZ
Kanels
Dhuum
BartekFCB
Avril
neesie1134
TwixPL
Esterka227
Sewcool
Laskov
NeraVo
Kaczka
Zosski
goste111
jurgenovsky
SilvEx
Marnios
Erithim
WodzuPL
Iosovoi
Molom
Lowcakur
Kenji
izuleczka
Sadzio
nomaf
MarekZet
38 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Czego słuchasz?
Hip-hop i rap
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap17%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 17% [ 26 ]
Pop
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap13%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 13% [ 19 ]
Rock
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap17%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 17% [ 26 ]
Metal
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap17%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 17% [ 26 ]
Techno
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap9%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 9% [ 13 ]
Disco-polo
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap5%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 5% [ 7 ]
Dance
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap4%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 4% [ 6 ]
Reggae
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap12%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 12% [ 18 ]
Muzyka klasyczna
Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_lcap6%Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_vote_rcap
 6% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 150
 

AutorWiadomość
TermoS

TermoS


Liczba postów : 53
Join date : 19/11/2011
Skąd : Krotoszyn-Wielkopolska

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 11:53 am

GRUBSON !!!! Twisted Evil
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 12:08 pm

Salatku, SoAD jest dla mnie trochę za słaby, ale nie powiem, lubię i kiedyś sporo słuchałem. Ale Nightwish zawsze będzie dla mnie najlepszym zespołem, Sabaton też, bo to od tych 2 zespołów zacząłem mogą miłość do metalu Very Happy
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 12:18 pm

Dla mnie SOAD to taka typowa napier*alanka.. Wolę posłuchać czegoś mniej chaotycznego, np. Metallikę czy Sabaton.
Powrót do góry Go down
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 12:28 pm

Cytuję:

Co wy wszyscy macie z tym metalem?! Toż to głupie. Zależy jeszcze jaka piosenka, ale w większości głupoty.
heh dobrze Iosovoi....
Jeżeli nie lubisz metalu się nie wtrącaj jasne?


METAL & ROCK 4EVER! lol!
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 12:42 pm

Do pana, który został zacytowany powyżej, jesteś gupi, każdy lubi to co chce, a nie tobie to oceniać, jakbyś wyraził swoje zdanie normalniej to no problem, ale jak tak masz pisać, to załóż sobie słuchaczki na główę i zapomnij o tym temacie i słuchaj tego co Ci się podoba, bo ja Twojego gustu nie oceniam, więc Ty nie oceniaj gustu innych, jasne?

Pozdrawiam


Aaaa...jeszcze jedno......METAL FOREVER(zmiana koloru, żeby nie było monotonnie ciągle czerwonym)


EDIT: Jakbyś się zagłębił w tematykę metalu, która jest ogromna, co zespół to inny pomysł na piosenki, Nightwish śpiewa o świecie snów, fantastycznym, Sabaton jest antywojenny, śpiewa o bitwach i Wojnach, Rammstein porusza kontrowersyjne sprawy, np Josepha Fritzla. Więc nie pisz, że to głupoty, bo gówno wiesz. Na dobra sprawę nic nie zrobisz, z metalem nikt nie wygra, a zwłaszcza Ty i Twoje myślenie:) Ale ja w tej chwili nie bronię metalu, tylko neguję twoje płytkie myślenie. Najlepiej nie wypowiadaj się jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia, co?
Powrót do góry Go down
Kenji

Kenji


Liczba postów : 399
Join date : 13/11/2011
Age : 24
Skąd : Mounster Sprichel

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 1:12 pm

Racja napisał:
Co wy wszyscy macie z tym metalem?! Toż to głupie. Zależy jeszcze jaka piosenka, ale w większości głupoty.

Nom... racja Very Happy ! Ta piosenka wymiata:



Ostatnio zmieniony przez Kenji dnia Pią Gru 16, 2011 1:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 1:13 pm

Wrzućcie na luz, każdy słucha czego lubi.. dajcie sobie spokój, to że Wy nie rozumiecie metalu nie daje Wam prawa mówić że jest głupi.. Smile
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 3:10 pm

A no Rise of Evil jest epickie Very Happy
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 4:19 pm

Sabaton jest epicki i nic więcej tu mówić nie trzeba.

PS- tak samo Metallica, Slayer, Linkin Park, Rage Against The Machine, Tool, Kamelot i Hollywood Undead.
Powrót do góry Go down
Esterka227

Esterka227


Liczba postów : 87
Join date : 01/12/2011
Age : 25
Skąd : Radom

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 4:30 pm

Dla mnie osobiście rządzą:
Kamil Bednarek
GrubSon
DonGóraLesko
COMA
Green Day
Peja
Avril Lavigne
Sean Kingston
Lil John ( lovciam ^^ )
Eminem
i
50 cent lol!


Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 4:47 pm

Esterka na to co napisałaś wpadło mi jedno słowo - japier***e.............. <facepalm>
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 5:20 pm

Salatko, kilka postów wcześniej mówiłem o nie ocenianiu czyjegoś gustu muzycznego, błagam xD
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 6:15 pm



To jest dopiero dziwne gusto według was hm? Wink
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 8:33 pm

http://punk3r.wrzuta.pl/playlista/90XQuzTqpN0/metallica_-_ride_the_lightning

Epickie! Metallica- Ride The Lightning(Cała playlista)- polecam każdemu fanowi metalu!
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 16, 2011 9:19 pm

Ja, tylko jako ciekawostkę polecam posłuchać rosyjskiego punk rocku, nawet ciekawe:)
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeNie Gru 18, 2011 1:20 pm

Ja tam słucham metalu,punka,hardstyle i hardcore ;d
Pare przykładów:
youtube.com/watch?v=zgl4T0KQFq8
youtube.com/watch?v=aHV6qbYSQpY
youtube.com/watch?v=jSIwpIhTqgM
Ten wałek jest zrobiony przez polaka ^^ (^)
youtube.com/watch?v=E5XexAj9gvk
Miazga poprostu. <3

Słuchał ktoś może najnowszej płyty Dezertera?

P.S : Przepraszam że w takiej formie,ale nie mogę wrzucać linków bezpośrednich...
Powrót do góry Go down
SzotuPL




Liczba postów : 22
Join date : 19/12/2011
Age : 26
Skąd : Śląśk Jaworzno

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 3:29 pm

TECHNO Very Happy
Powrót do góry Go down
Vanhanian

Vanhanian


Liczba postów : 45
Join date : 22/12/2011

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimePią Gru 23, 2011 4:40 pm

Rise Against, Frontside, Disturbed, Sabaton, Epica, Hunter oraz wiele innych Wink. Ktoś wybiera się na koncert Rise ?Very Happy
Powrót do góry Go down
Siepa

Siepa


Liczba postów : 30
Join date : 25/11/2011
Age : 29

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 10:52 am

Ac/DC
Slayer
Sabaton
Vader
KAT
Sepultra
System Of a down
The Killers


Najlepsze zespoły ^^
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:04 pm

Lordi
System Of A Down
Rammstein(ale tylko troche)
Dream Theater(też troche tylko)
Dope
Pantera
a także podoba mi się Korn i Sabaton

Czy wam też się zdaje że coraz więcej osób słucha ciężkich brzmień?(ogólnie nie na serwie)
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:29 pm

W sumie to racja.
Widzę że nikt na forum nie słucha muzyki elektroniczej(za mylenie tego pojęcia z techno zakatrupie na śmierć jak karpia w wigilie!).A szkoda,cóż na hardstylenation słusznie zauważono że południe Polski (Śląsk,Zagłębie,Mazowsze itp.) jest bardziej otwarte na nowe brzmienia i to mnie cieszy bo tam mieszkam Razz
Choć pewnie nigdy nie dościgniemy Holandii z której wyszło tyle zajebistych gatunków muzyki elektronicznej...Min.hardstyle,hardcore i chyba dubstep
Niestety w Polsce nie jest rozwijana oficialnie niekomercyjna muzyka :/
Tylko zasrane komercyjne ścierwo,jak pop czy pseudorap(nie chciałem tu obrazić wszystkich słuchających rapu,dlatego użyłem określenia pseudo Wink )

Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:33 pm

. Pamiętam że jak chodziłem do podstawówki to było cały czas tylko "bucu,bucu,bucu,bucu"(nie obrażając tych co słuchają "bucu,bucu,bucu,bucu"Very Happy) a teraz jeden słucha tego drugi tamtego.
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:42 pm

Doskonale odgadłeś moje intencje,nienawidze popu.

Ja chodze do podstawówki niestety,i wszyscy prawie tylko w kółko rap i reggae[jeśli to można nazwać,pieprzenie o JP i marihuanie -.-"].Tylko ze 3 os. słuchają metalu
Powrót do góry Go down
rafaldunal1

rafaldunal1


Liczba postów : 123
Join date : 10/12/2011
Age : 27

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 12:56 pm

A ja to byłem chyba jedyny na całą podstawówkę. (świetnie to ująłeś : pieprzenie o JP i marichuanie Very Happy)
Powrót do góry Go down
Kogeki

Kogeki


Liczba postów : 60
Join date : 17/12/2011
Age : 25
Skąd : Będzin/Bliżej nieokreślony obóz bandytów

Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitimeSro Gru 28, 2011 1:00 pm

Ja to tak ujmuje,bo nazwanie tego rapem i reggae obraża te dwa gatunki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: Muzyka- czego słuchasz?   Muzyka- czego słuchasz? - Page 5 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Muzyka- czego słuchasz?
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Od czego zacząć?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: