Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kamieniołom

Go down 
+9
L3mur
LoozaQ
KKProgamer
Thorin
SilvEx
Azzin'Oth
Szympans
MarekZet
Gancello
13 posters
AutorWiadomość
Gancello

Gancello


Liczba postów : 7
Join date : 01/01/2012
Age : 26

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:32 pm

Chciałbym poprosić o wylanie wody na sam dół kamieniołomu w obozie pracy ponieważ niektórzy gracze kopią dziury i czekają aż ktoś w nie spadnie aby zabrać przedmioty lub zrzucają z drabinek.
Ograniczy to ilość skarg na zrzucanie z drabinek lub kradzieże w kamieniołomie
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 1:45 pm

Praca w kamieniołomie sama w sobie jest niebezpieczna- sądzę, że powinno zostać jak jest- bądź po prostu ostrożny.
Powrót do góry Go down
Szympans




Liczba postów : 107
Join date : 19/11/2011

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 2:33 pm

no to świetnie ja już parę stacków kamienia straciłem a kamieniołom to chyba jedyna opłacalna praca
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 3:48 pm

macie na serio jakis problem? nie lepiej kamieniolom zrobic wzdłuż ? wtedy nikt nie bedzie spadac a kopac bedzie sie latwiej
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 4:06 pm

Mnie np.. jakiś dzieciak tak urządził ..
Na 1 sec dosłownie się schyliłem , a tu dziecko jakieś "przez przypadek" wykopało właśnie pode mną dziurę , i oczywiście spadłem na sam dół , a dzieciak zabrał eq , i się cieszy... Więc jestem za..-.-"
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 5:12 pm

Ja jestem na "Nie" Danio ma rację, trzeba na siebie uważać, to jest RP, jakby ci w realu pękł strop w kopalni, to nie ma drugiej szansy, no chyba, że Ciebie Bozia uratuje lub jakimś cudem przeżyjesz. To tylko moja opinia.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 5:20 pm

... w Minecrafcie Kamień ma własną grawitację o.O

Ale to jest durne, dzieci wchodza tylko do kamieniołomu aby kogoś zepchnąć. Po za tem jak wygląda kamieniołom po pracy? Podziurowany itp. itd.
Czy normalny "człowiek" zszedł by do środka kamieniołomu <kiedy jest full> i zaczął by kopać od środka? a potem takie dziury są i łatwo się zabić. Sami stwarzacie sobie coś takiego... :<
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 6:00 pm

Bana powinni dostać, a nie wodę wylać... niektórzy kopią od dołu, żeby inni im nie kradli cobbla i mieli miejsce dla siebie...
Powrót do góry Go down
L3mur




Liczba postów : 13
Join date : 07/01/2012

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 6:09 pm

Ludzie wogóle jakoś dziwnie kopią ,zamiast wszyscy zaczynać od góry i stopniowo iśc w dół ,to zaczynają od środka ,samego dołu itd.
Powrót do góry Go down
LoozaQ

LoozaQ


Liczba postów : 188
Join date : 29/11/2011
Age : 26
Skąd : Katowice

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 6:16 pm

Mówię Ci... kopią tak, bo noobki chodzą i zbierają cobbla po kimś i nie masz zysku z tego ;/
Powrót do góry Go down
Adamzz

Adamzz


Liczba postów : 247
Join date : 22/11/2011
Age : 27
Skąd : Gdańsk

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 8:23 pm

Też jestem na nie.
Powrót do góry Go down
ThePatrollPL




Liczba postów : 16
Join date : 12/01/2012
Skąd : This Server Sucks!

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 7:44 am

Jestem na nie, chodź w głębi sam bym tak chciał.
Ale w końcu gdyby tak wszystko upraszczac to za niedługo
będą darmowe kilofy, winda do kamieniolomu,
Nie można tak wszystkiego upraszczać jakieś wyzwanie też
musi być.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 1:56 pm

Thorin boga niema --_--
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:09 pm

Cytat :
Thorin boga niema --_--



"Kucyczku" zamiast "postować" na forum zastanów się nad sobą. Tylko postujesz i nic nie wnosisz do tematu (jeszcze te emotikonki) To, że nie wierzysz w Boga (nie "boga") to już Twoja sprawa.
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:26 pm

Ekhem,robicie offtop. Szatan nie naskakuj na kogoś kto wierzy w Boga, bo ty nie wierzysz. To jest rasizm na tle religijnym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kamieniołom Empty
PisanieTemat: Re: Kamieniołom   Kamieniołom I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kamieniołom
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kamieniołom...
» [mechanika]Kamieniołom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: