Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zazalenia.

Go down 
+6
RAV
KKProgamer
DarkMax
MortalShadow
MarekZet
TaBaS98koo
10 posters
AutorWiadomość
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 4:47 pm

Chciałbym się zapytać administracji dlaczego nie odpowiada na moje prośby do udzielenia mi pomocy i nie pomaga? Dziś przez cały dzień próbowałem się dostać do kupców. Ok 15. się dostałem. Potem zrozumiałem , że to nudny zawód i postanowiłem odejść...i tu zaczyna się problem. Wodzu jakby kompletnie mnie olewał. Pytałem się o prace , nie pomógł. Do jiyama się zwróciłem , żeby usunął mnie z wszystkich factions i żebym miał przed nickiem [chlop] zero reakcji...Co się do ch*** dzieje?? Nie dość , że co 10 min VIP mnie wyrzuca to jeszcze walczę o slota naciskając cały czas REFRESH...a do tego żaden z administratorów nie pomaga(Chyba , że tylko mi nikt nie udziela pomocy). Proszę o wytłumaczenie.

Prośba.

Na Forum:
Usunąć mnie z Iyash.
W grze:
Usunąć mnie ze wszystkich factions , żebym miał [chłop].

Proszę was o spełnienie tego. Dziękuje.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 6:35 pm

Osobiście nigdy nie ignoruję próśb graczy, chyba, że są debilne. Na każdą prośbę/pytanie odpowiadam, wyjątek jest gdy nie zauważę, gdyż mogę być w grze ale przeglądać forum lub coś innego. Gdy tylko będę w grze, spełnię Twoją prośbę.
Powrót do góry Go down
TaBaS98koo




Liczba postów : 132
Join date : 11/12/2011
Skąd : idk

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 7:53 pm

Usuń mnie z Iyash z forum , bym mógł widzieć forum bandytów , aby złożyć podanie do osady bandytów. Dzięki Serdeczne.
Powrót do góry Go down
MortalShadow




Liczba postów : 40
Join date : 30/11/2011
Age : 25
Skąd : Rybnik Slask....Mieszkam: Szkocja Glasgow

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimeNie Sty 08, 2012 2:46 pm

Marek Najmłodszy a najbardziej ogarnia -_-
Powrót do góry Go down
DarkMax

DarkMax


Liczba postów : 65
Join date : 28/12/2011
Age : 26
Skąd : Cię Znam ?

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 8:23 pm

Na serio, wszyscy admini prawie ignorują pytania graczy,a jedyny Marek odpowiada i wgl. Dużo osób żali się że administracja nie odpowiada na wypowiedzi graczy w grze :/
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 8:32 pm

Sytuacja tyczy się Wodza? Wybaczcie, ale on musi ogarnąć: grę, TeamSpeak, stronę techniczną, kupców i Bóg wie co jeszcze. Ma nawał zajęć.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: ..   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 8:45 pm

Mi tam się podobają wszyscy admini, rozumiem że mają inne prace niż siedzenie przy serwerze i odpowiadanie na wciąż powtarzające pytania typu ; "Jak się sprawdza pieniądze", "Dlaczego nie mogę uzywać tego i tego". Rozumiem że trzeba mieć ogrom cierpliwości, sam byłem nieraz adminem na serwie to wiem jak to jest, potrafi czasem człowieka ostro zdenerwować. Ale odwagi! Dla naszych adminów. Zapewne też jak wspomniał up. dzielą się na inne prace np.
MarekZet - Odpowiadanie na pytania graczy.
Wodzu - TS, Strona Techniczna i parę innych rzeczy
jiyam - od czego innego
Inny Admin - jeszcze od czego innego.

Bo taka jest prawda, 1 admin nie da rady ogarnąć serwa.
Więc nie narzekajcie na adminów, możecie im podpowiadać, dawać propozycje i prosić o to czy o co, ale nie narzekajcie i nie gniewajcie się na nich, admin to jest trudna praca mimo względów. Przykładowo mamy 100 slotowy server, Na serverze jest 1 admin [albo wcale go nie ma] i w tym momencie 30 ludzi prosi każdy o inną rzecz. Postaw się na miejscu admina.

Dlatego też, cieszcie się że wogle macie serwer! Bo w tym momencie admini mogli by robić wogóle co innego.


P.S : Ja rozumiem, że zakładacie że admini składają na siebie w tym czasie "obowiązek" gospodarowania serwerem - A to wszystko nie prawda, bo wystarczy słówko admina i server został zamknięty. Admin to powinno być miejsce <i jest> "chęci" zajmowania się serwerem - a jesli kto nie ma takich chęci to server jest zamykany i kropka. Dlatego też powtórzę to jeszcze raz :

Cieszcie się że wogle macie serwer! Bo w tym momencie admini mogli by robić wogóle co innego.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 8:49 pm

Dziękuję za opinię. W 100% odwzorowuję naszą sytuację. Zrozumcie, gdy widzę 10 pytań na raz, z czego w obliczu ogromnego spamu na chacie znikają one w mig, nie jestem w stanie odpowiedzieć na wszystkie. +, gdy widzę 10 wiadomości "zrób to zrób tamto", żyć się mi odechciewa, ale mimo to wykonuję Wasze prośby. Jestem administratorem, którego funkcją jest bardziej ogarnianie forum, odpowiadanie na pytania graczy jak i ogólna mechanika na serwerze. Sądzę, że to dużo zajęć, dlatego często po prostu nie wyrabiam.
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 9:25 pm

Narzekacie na administracje np. WodzuPL on co chwile jest na TS3 i normalnie można się dowiedzieć co i jak ale że wy nie potraficie sformułować zdania aby było krótkie treściwe i było od razu wiadomo o co wam chodzi to się nie dziwcie ze nikomu się nie chce czytać/słuchać stękania przez 10 min bo koleś np. nie może gdzieś trafić albo coś mu tam nie pasi ... Więc moje zdanie jest takie że administracja normalnie działa tylko wy macie jakieś ale zawsze bo to mi nie działa, tam nie mogę ... przeczytaj regulamin i jak zacząć na serwerze a nie dupę trujecie!!!.
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 9:38 pm

Ja osobiście nie widzę "próśb", tylko rozkazy. Tak trudno jest przytrzymać SHIFT, aby napisać zdanie z DUŻEJ liter? Tak trudne jest napisać "proszę". Często zamiast "Czy mógłbyś napełnić kamieniołom, proszę?", piszecie "admin napełnij kamieniołom ". To jest naprawdę nie miłe w stosunku do administracji i uważam, że nie powinni zajmować się osobami, którzy nie mają szacunku do administracji.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 9:47 pm

Ok chłopaki ale wytłumaczcie mi coś:
1. Czy na terenie Wilderness da się cokolwiek zrobić?
2. Skoro nie należę do żadnego obozu bandytów to co mam zrobić jak mnie nie chcą przyjąć?
3. Bandyci mogą handlować (Kupować w Angvar na rynku)?
4. Czy jest, a jak nie to kiedy będzie PVP? I czy każdy może atakować każdego czy tylko bandyci podróżnych? o_O
5. Jak dołączyć do innych czatów? mam na myśli te OOP i REQ bo mi jak piszę to albo wyskakuje "No one hears you" (Nikt cię nie słyszy ;/) albo nikt nie odpowiada o_o (I'am Alone?!)
6. Administracja jest spoko według mnie...
7. Czy po dodaniu tych "kilku" slotów jeszcze kiedyś będą dodawane? bo jak na razie iść przez świat i spotkać kogoś 1 na 1/2h to trochę dziwne tak jakbym grał w Penumbrę albo Alone in the Dark (Lub inny horror ;( )
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 9:49 pm

1. Nie da się edytować terenu
2. Działać sam
3. Nie
4. 11 stycznia będzie
5. /ch OOC, /ch IC, /ch ModReq
6. Cieszy mnie to
7. Za miesiąc będzie myślę że około 70 slotów
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 9:57 pm

Super ale skoro już pytać to lepiej wszystko na raz Wink
Ehh...
1. Skoro mam "Działać sam" to mogę budować na terenie Bandytów bez przeszkód?
2. Znalazłem (chyba bo coś nie wygląda ;P) obóz Arken/Arkhen ;P ale wokół niego jest mały (bardzo mały) teren na którym mogą budować bandyci
czy to będzie kiedyś większe czy będę musiał żyć jak wędrowiec? (Mam na myśli to że jak mam już działać samemu to gdzieś muszę mieć kryjówkę, nie? tak więc skoro na Wilderness nie mogę budować a okala on spory o ile nie cały kawał świata to jednak musiałbym zmienić frakcję lub jednak dołączyć to jakiegoś obozu tylko że mnie NIE przyjmują Sad Sad Sad Crying or Very sad )
Powrót do góry Go down
Theirin

Theirin


Liczba postów : 112
Join date : 20/11/2011
Age : 27

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 10:02 pm

Tak z tym napełnianiem kamieniołomów to spory problem, co chwila na czacie :

"ADMIN NAPEŁNIJ KAMIENIOŁOM"
"RZAL, ADMIN NIE ODPOWIADA"
Razz
Próbuje ich ogarnąć ale jak taki rozwścieczony tłum pisze to aż głowa boli od tych kolorków.

A tak poza tym administracja jest spoko, właśnie jeśli chcecie coś do Wodza, to na TS'a wbijać i nie wstydzić się !
A tak to Marek siedzi z jiyamem i oni zawsze odpowiedzą, jak patrzę.
Powrót do góry Go down
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 10:04 pm

Taa z chęcią ale mi TS3 nie działa ;(
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 10:15 pm

Szatan:

1. Tak
2. Jest teren bandytów na którym możesz budować
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimePon Sty 09, 2012 11:27 pm

O głupocie niektórych na tym serwerze można by napisać pracę magisterską. Jak świnie, nie postawisz pod ryj to nic nie zrobi. Niech pięciu kozaków zrobi serwer podobny do tego i zobaczymy jak będzie. Pomijając fakt, ze zapewne żaden z takich kozaków nie potrafiłby stworzyć chociażby serwera hamachi, nie mówiąc już o non-hamachi z modami. Powinniście się cieszyć, że admini Was nie pobanowali. Z drugiej strony trochę szkoda, średnia IQ na serwerze by niebotycznie podskoczyła. Jeżeli macie pier****ć jak to ciężko wbić na serwer, albo, że admin nie odpowiada to prośba: weźcie karteczkę, napiszcie w niej swoje wypociny na temat nieogaru adminów, małej ilości slotów, złóżcie i wsadźcie w dupę. Tak będzie dla wszystkich najlepiej. Admin to nie pieprzona maszyna. Jeżeli Wy umiecie zapier****ć 24 godziny na dobę i spełniać zachcianki niedowartościowanych dzieciaków to proszę, droga wolna. Zróbcie sobie serwer i zaspamujcie się na nim na śmierć. W pełni zgadzam się z KKProgamer, ale nie byłbym sobą, gdybym nie dorzucił swoich dwóch groszy. Osobiście nie mam nic do zarzucenia adminom, zawsze są życzliwi i służą pomocą. Możecie mówić, że mam układy, ze ich znam, że im płacę, że załatwiam im koks, zwisa mi to. Jeżeli ktoś 10 razy krzyczy do admina, który w tym czasie robi 20 innych rzeczy to musi się liczyć z tym, że uwaga, może Was to zdziwi: NIE DOSTANIE ODPOWIEDZI (amazing!) Wystarczy chwila cierpliwości i zrozumienia i zrozumienia, ku**a, to takie trudne? Naprawdę?

Koniec. Możecie minusować, pruć , wrzucać, raportować, tarzać się na podłodze, wrzeszczeć, zgrzytać zębami, zesrać się. Mało mnie to interesuje. Trzymajcie się
Powrót do góry Go down
RAV
Król Quehati
RAV


Liczba postów : 252
Join date : 22/11/2011
Age : 28
Skąd : Grodków

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 8:10 am

Szatan29 napisał:
Taa z chęcią ale mi TS3 nie działa ;(
TS3 każdemu działa tylko trzeba pobrać odpowiednia wersje albo trochę sobie go ogarnąć jak się zrobi Wink bo z tego co wiem TS'a są 2 wersje 32/64 bitowa
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/TheRAV666
Szatan29

Szatan29


Liczba postów : 80
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Ponyville

Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 1:02 pm

Mam XP i miałem wersję 32bit a mi się nie uruchamia ani nic nie pokazuje żadnego komunikatu ;(
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zazalenia. Empty
PisanieTemat: Re: Zazalenia.   Zazalenia. I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zazalenia.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: