Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Budowniczowie

Go down 
+2
BezzebnyJoe
figaj
6 posters
AutorWiadomość
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeSob Sty 07, 2012 1:31 pm

Z braku aktywności zarządzam ponowną rekrutację. Na początek przewiduję miejsca dla 6 osób w tym ja...
1)FiGaJ
2)xthotinx
3)BezebnyJoe
4)Bios_terminator
5)Avril
6)L3mur
W podaniu proszę napisać coś o stylu budowania, wiek, doświadczenie..
Konieczny team speak..


Ostatnio zmieniony przez figaj dnia Czw Sty 12, 2012 9:25 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 4:22 pm

Czy w końcu, któryś z budowniczych wbije na serwer? Pilnie potrzebna pomoc... Mile widziani nowi Smile
Powrót do góry Go down
BezzebnyJoe




Liczba postów : 4
Join date : 29/12/2011

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 4:45 pm

Będzie miejsce to wbije a i tak nie jestem mieszczaninem wiec nie mogę budować
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 4:48 pm

załatwi się to Razz
Powrót do góry Go down
Thorin

Thorin


Liczba postów : 43
Join date : 07/01/2012

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeWto Sty 10, 2012 5:41 pm

Wiek OOC : 16 lat.
Wiek "RP": 32 lata (postać)

Na serwerach rp grywam od 13 roku życia (co za liczba). Mój poziom RP oceniam 10/10 (w sampie byłem murarzem i koleżką od stawiania ścian). Fascynuję się w budowie średniowiecznych pałaców, domków i dworów. Doświadczenie w budowie mam dosyć spore, w każdej chwili zawsze coś sobie buduję w MC. Z mojej strony to tyle, jeżeli trzeba mogę zlożyć podanie IC (postaci mojej) o tą pracę na pw lub w tym temacie. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

((posiadam "teamspika" oraz skype i mikrofon także)).
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeSro Sty 11, 2012 8:22 am

Thorin napisał:
Wiek OOC : 16 lat.
Wiek "RP": 32 lata (postać)

Na serwerach rp grywam od 13 roku życia (co za liczba). Mój poziom RP oceniam 10/10 (w sampie byłem murarzem i koleżką od stawiania ścian). Fascynuję się w budowie średniowiecznych pałaców, domków i dworów. Doświadczenie w budowie mam dosyć spore, w każdej chwili zawsze coś sobie buduję w MC. Z mojej strony to tyle, jeżeli trzeba mogę zlożyć podanie IC (postaci mojej) o tą pracę na pw lub w tym temacie. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

((posiadam "teamspika" oraz skype i mikrofon także)).

Przyjęty
Powrót do góry Go down
Bios_Terminator




Liczba postów : 13
Join date : 10/01/2012

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 5:56 am

Wiek:13 lat
Doświadczenie : 10/10
Posiadam team speaka
Powrót do góry Go down
Avril




Liczba postów : 19
Join date : 03/12/2011
Skąd : Z zadupia ;]

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 3:09 pm

Wiek:14 lat
Wiek w grze: 23 lata
Doświadczenie w budowaniu:Spore, lubię sobie pobudować od czasu do czasu i sprawia mi to przyjemność.
poziom rp:8/10
Posiadam ts i mikrofon Wink
Powrót do góry Go down
L3mur




Liczba postów : 13
Join date : 07/01/2012

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 8:45 pm

Wiek:17 lat
Doświadczenie w budowaniu:Ogromne ,wiele razy budowałem całe królestwa na serwery w średniowiecznym klimacie. Poziom RP 11/10
Posiadam ts i mikrofon
Powrót do góry Go down
figaj




Liczba postów : 33
Join date : 25/11/2011

Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitimeCzw Sty 12, 2012 9:27 pm

Na tą chwilę proszę nie składać podań... ogólnie jako budowniczy pracuję na razie sam, bo albo nikogo nie ma, albo nie macie mieszczanina Razz Ale widzę kilka nowych osób więc damy radę Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Budowniczowie Empty
PisanieTemat: Re: Budowniczowie   Budowniczowie I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Budowniczowie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Quehati :: Gildie :: Budowniczowie-
Skocz do: