Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Problem z MIneshafterem

Go down 
+4
Sadzio
Adaminho1
Azzin'Oth
Arivern
8 posters
AutorWiadomość
Arivern

Arivern


Liczba postów : 56
Join date : 19/11/2011
Age : 27

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 1:41 pm

Zaspamowałem już wszystkich uzytkowników i wszystkie tematy, a teraz szukam pomocy tutaj. Wczesniej miałem problem, teraz przinstalowałem minecraft, zrobiłem wszystko według patologicznego poradnika LordRossiol, a nadal nie działa. Tym razem wyskakuje mi, że brakuje mi polączeni z mincraft.net

Pomózcie zacni panowie i piękne panny

@down tego ze squared


Ostatnio zmieniony przez Arivern dnia Pią Sty 06, 2012 1:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 1:52 pm

uzywasz mineshafter.appspot.com czy mineshaftersquared.com?
Powrót do góry Go down
Adaminho1

Adaminho1


Liczba postów : 38
Join date : 20/11/2011

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:20 pm

użyj Mineshaftera Squard jest o wiele szybszy i łatwiejszy
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:21 pm

A MineShafter będzie na serwie napewno? Bo już sam nie wiem..
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:26 pm

Sadzio wałkowałem to tryliony razy , nie bedzie obowiazkowy
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:27 pm

Arivern napisał:
Zaspamowałem już wszystkich uzytkowników i wszystkie tematy, a teraz szukam pomocy tutaj. Wczesniej miałem problem, teraz przinstalowałem minecraft, zrobiłem wszystko według patologicznego poradnika LordRossiol, a nadal nie działa. Tym razem wyskakuje mi, że brakuje mi polączeni z mincraft.net

Pomózcie zacni panowie i piękne panny

@down tego ze squared


Mhm... nie wiem na serio... ja moge normalnie sie zalogowac na squared sciagnalem pliczek proxy z dzialu Download i normalnie sie loguje ;/ Nie wiem w czym problem
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:28 pm

A ja się pytam czy będzie obowiązkowy? Pytam się tylko czy będzie...
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:29 pm

Sadzio ja pieprze... jezeli bedzie mineshafter TO MUSI BYC OBOWIAZKOWY ZE WZGLEDU NA PRZYMUSOWE USTAWIENIA SERWERA!
jezeli serwer przyjmnie mineshaftera to tylko osoby premium i mineshafterzy beda mogli wejsc ADMINI MOWILI ZE TO POZYCJA DLA CHETNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sadzio

Sadzio


Liczba postów : 653
Join date : 13/11/2011
Skąd : Odmęty twoich koszmarów...

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:33 pm

Ja prld... nie ważne -_-
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:01 pm

Zamknij się Azzin'Oth, bo to zaczyna być denerwujące.

@Topic:
Sadzio, jak ktoś chce to może używać, a jak nie chce, to nie używa. Kilka osób będzie to używać, więc jak chcesz widzieć skiny innych to instalujesz Very Happy
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:16 pm

A ja mam problem, mam ten mineshafter z ikonka mobspawnera, za pierwszym razem jak odpalilem pojawilo sie wszystko nromalnie, ale za drugim i pozniejsyzmi razam laduje sie bez konca :/ W czym jest problem?
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:27 pm

A oboje (LowcaKur i Avivern) ściągaliście Proxy??
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:39 pm

Mam paczke Proxy. Tylko gdzie ja wkleic? :d
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:42 pm

Tydon napisał:
Zamknij się Azzin'Oth, bo to zaczyna być denerwujące.

@Topic:
Sadzio, jak ktoś chce to może używać, a jak nie chce, to nie używa. Kilka osób będzie to używać, więc jak chcesz widzieć skiny innych to instalujesz Very Happy


Wypraszam sobie , "zamknij sie" mozesz sobie do brata mowic ok?

Jak sie ludzie pytaja poraz setny o to samo to mnie juz ch... strzela

Cytat :
Mam paczke Proxy. Tylko gdzie ja wkleic? :d

Nie trzeba jej nigdzie wklejac wystarczy ze odpalisz i tyle
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:52 pm

Azzin'toh zaprawdę Ci powiadam, że źle prawisz!!

LowcaKur, poradnik od początku:
1 Usuwasz wszystko w .minecraft
2 ze stronki ściągasz: "The Windows proxy client. "
3 i też "The Mineshafter Squared Java app. (Not needed if you are using a launcher) "
4 wszystko wrzucasz do .minecraft i włączasz launchera
5. według mnie to wszystko Smile
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:55 pm

sałatko ja mam minecrafta w %appdata%/.minecraft (od 1.5 tam siedzi i caly czas go force updatowalem) a mineshaftera mam na pulpicie i wszystko ladnie dziala (mineshafter na pulpicie to nie skrot , to plik jaki sciagnelem z dzialu download na stronie mineshaftera) do .minecraft nic nie kopiowalem/usuwałem . Działa mi .
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:56 pm

Ja nic nie wklejałem..
Pobierzcie Mineshaftera,na pulpit go i odpalcie. Pojawią się dwa pliki. Odpalajcie go przez ten z ikonką mob spawnera. Jeżeli nadal wyskakuje cant connect to minecraft.net jest to przyczyna po stronie dostawcy internetu.
Powrót do góry Go down
Lowcakur

Lowcakur


Liczba postów : 200
Join date : 14/11/2011

Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 5:10 pm

Yeah, juz dziala, danke schon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem z MIneshafterem Empty
PisanieTemat: Re: Problem z MIneshafterem   Problem z MIneshafterem I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Problem z MIneshafterem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» TS3 problem
» WIELKI PROBLEM
» PROBLEM Z WERSJA
» problem z hasłem
» Problem z działką

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: