Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rekrutacja na Budowniczych

Go down 
+7
Flixer
RossO_PL
ReTTy98
Jurecki
kamsiti
SilvEx
KKProgamer
11 posters
AutorWiadomość
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 10:21 am

Witam!
Jestem nowym Przywódcą Gildii Budowniczych w Iyash, muszę przeprowadzić szybką rekrutację aby na rozpoczęcie servera - byli budowniczowie.


A więc wzór podania :


Nick:
Wiek:
Doświadczenie w zawodzie:
Czas spędzany na grze w MineCraft:
Czego ode mnie oczekujesz?:




Rekrutacja trwa non-stop!! Ale ci którzy napiszą podanie do 13:00-14:00 zostaną przyjęci wcześniej.

A więc zapraszam do gildii Budowniczych!!
Powrót do góry Go down
SilvEx

SilvEx


Liczba postów : 141
Join date : 19/11/2011
Skąd : Z Łodzi

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 10:28 am

A to nie Naruciak12 jest przywódcą?
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: .   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 10:29 am

Nie. Od dzisiaj nie. Zostałem zamieniony z Naruciakiem z powodu jego nieobecności.

Zapraszam do gildii
Powrót do góry Go down
kamsiti




Liczba postów : 32
Join date : 29/11/2011

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:09 pm

Ja bym się tam zgłosił do gildi ale nie najlepiej budujęRazz
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: .   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:11 pm

A umiesz wykonywać rozkazy?
Mogę ci dać wzór budynku i będziesz kopiował, to chyba nie trudne?

Rób podanie, rozpatrzę je i zobaczę jak budujesz.
Powrót do góry Go down
kamsiti




Liczba postów : 32
Join date : 29/11/2011

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:16 pm

Ja bym tam wolał do gildi łowców, ale w ostateczności gdy budowniczych nie będzie to się zapisze, a i jakbyś mi plany dal to bym raczej dobrze wybudował ale bez planów to nie.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: .   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:29 pm

Bedą plany i projekty! Nie martw się! Moja w tym głowa!

Chodzi mi o to że napoczątku gry muszą być budowniczowie aby zrobić osady i pobudować. A potem 3 budowniczych -4 budowniczych wystarczy na zawsze.
Powrót do góry Go down
kamsiti




Liczba postów : 32
Join date : 29/11/2011

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:31 pm

Jeśli by się dało to bym na początku pomógł wam budowniczych a potem bym poszedł do łowców ale nie wiem czy tak się da.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: /   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:32 pm

Da się. Właśnie to chciałem ci powiedzieć.
A więc pisz podanie i jedziemy z krótkim testem!
Powrót do góry Go down
Jurecki




Liczba postów : 11
Join date : 01/01/2012

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:53 pm

Nick:Jurecki
Wiek:14
Doświadczenie w zawodzie: Na serwerze m.......t.pl, byłem budowniczym (nie robię reklamy Razz), a tak lubię swobodnie coś skonstruować/zbudować Very Happy
Czas spędzany na grze w MineCraft :Dziennie 3h może więcej, a jeśli chodzi ile gram to od classica
Czego ode mnie oczekujesz?:Oczekuje, byś jako lider był aktywny Razz
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: .   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 12:56 pm

Przyjęty na próbie!
Niedługo cię trochę przećwiczę.
Powrót do góry Go down
ReTTy98




Liczba postów : 5
Join date : 29/12/2011
Age : 26
Skąd : Wrocław

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:43 pm

Nick:ReTTy98
Wiek:14
Doświadczenie w zawodzie:Duże. Moim ulubionym stylem minecraftowym jest średniowieczny i nowoczesny. Nienawidzę stylu japońskiego.
Czas spędzany na grze w MineCraft:1-3 godz. Mam treningi, nauka, i powrót ze szkoły o 15,50. Ale w tym tygodniu wyjezdzam na oboz informatyczny a bedzie WiFi i mam wlasnego laptopa wiec bede mogl po nocach siedziec Very Happy
Czego ode mnie oczekujesz?: Aktywny, pomysłowy, uczciwy, wyrozumiały jeżeli chodzi o brak czasu.
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 3:46 pm

Taki będę uwierz mi. Zostajesz przyjęty jako próbny.

Dostaniesz zaraz specjalne zadanie, jeśli je wykonasz i zdasz następne testy <praktyczny i teoretyczny> przyjmę cię na stałe w Budowniczych <chyba że chcesz napoczatek servera wejsc aby byl kto budować a nastepnie odejsc>

Powrót do góry Go down
RossO_PL




Liczba postów : 5
Join date : 18/12/2011
Age : 29
Skąd : Z brzucha mamy. :)

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 4:13 pm

Nick: RossO_PL
Wiek: 17
Doświadczenie w zawodzie: Bardzo dobre
Czas spędzany na grze w MineCraft: U mnie różnie jest z tym czasem. Raz w ogóle nie mogę siąść raz mogę przesiedzieć kilka godzin.
Czego ode mnie oczekujesz?: Odpowiedzialności, sprawiedliwości, uczciwości i pewnej ręki w zarządzaniu Gildią.
Powrót do góry Go down
Flixer




Liczba postów : 4
Join date : 05/01/2012

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 5:40 pm

Nick:Mazgamer
Wiek:14 lat
Doświadczenie w zawodzie:Budowałem sporo,ciągle zmieniam światy w mc i ciągle robię nowe i coraz większe domki
Czas spędzany na grze w MineCraft:Po wystartowaniu tego servera najpewniej będę spędzał bardzo dużo czasu w grze
Czego ode mnie oczekujesz?:Dogadywania się z innymi,sprawiedliwości i poczucia humoru
Powrót do góry Go down
KKProgamer

KKProgamer


Liczba postów : 115
Join date : 27/11/2011
Age : 32
Skąd : Pomorze

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimePią Sty 06, 2012 7:16 pm

Mazgamer przyjęty.


RossO_PL = ty już dawno zostałeś przyjęty [gadalismy na pw] Tobie został jeszcze jeden test. Razz
Powrót do góry Go down
Schadow




Liczba postów : 4
Join date : 14/01/2012

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 5:53 pm

Nick: Schadow
Wiek: 16
Doświadczenie w zawodzie: Byłem konstruktorem miast na serwerach słynących z wielkich miast
Czas spędzany na grze w MineCraft: ile tylko mogę czyli średnio po 3-4 godz. dziennie może więcej
Czego ode mnie oczekujesz?: Miłej atmosfery kulturalnej rozmowy ciekawych propozycji i chęci współpracy oczywiście także poczucia humoru
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 27
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 6:16 pm

Progamer raczej szybko rekrutuj budowniczych bo już jedna osada ma miejsce na budowe Smile a musimy zatrudniać budowniczych z innych nacji
Powrót do góry Go down
JacobTab
Król Iyash
JacobTab


Liczba postów : 249
Join date : 30/11/2011
Age : 30
Skąd : ja mam wiedzieć?

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 6:17 pm

Po prostu niech zostanie przyjęty i mamy budowniczego..
Powrót do góry Go down
Jamoci132




Liczba postów : 5
Join date : 11/01/2012

Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitimeSob Sty 14, 2012 7:07 pm

Nick:Wujek_Rzepak
Wiek:15
Doświadczenie w zawodzie: Budowałem porządnie już od indeva, więc dość długo.
Czas spędzany na grze w MineCraft: 3 godziny w tygodniu, 5 - 8 w weekendy. W tygodniu mam szkołę muzyczną, więc dość mało tego czasu.
Czego ode mnie oczekujesz?: Przyjęcia mnie do gildii budowniczych. To na tyle, nie będę Cię przemęczał.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rekrutacja na Budowniczych Empty
PisanieTemat: Re: Rekrutacja na Budowniczych   Rekrutacja na Budowniczych I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Rekrutacja na Budowniczych
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Nacje :: Iyash :: Gildie :: Budowniczowie-
Skocz do: