Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 6:52 pm

Witam,zareklamowałem serwer na: http://mmcenter.info/forum/viewthread.php?thread_id=3140&pid=83230#post_83230

I prosiłbym admina o sprawdzenie podań,jak chcecie to załóżcie konta i napiszcie,mogę też pośredniczyć. Razz
Powrót do góry Go down
Salatko

Salatko


Liczba postów : 280
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Brzeg/ woj. Opolskie

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 7:45 pm

Dobrze, że zareklamowałeś Smile tylko wg. mnie powinieneś pierw się spytać o pozwolenie :]
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 1:55 pm

Nie, niech piszą tam podania, chętnie je będę sprawdzać, a jeżeli sobie zapomne, to wystarczy napisać do mnie ; >
Edit : spróbuję się później zarejestrować, gdyż coś nie chce mi potwierdzić tego "kodu" ;x




Ostatnio zmieniony przez NeraVo dnia Wto Sty 03, 2012 2:45 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:26 pm

NeraVo,a rzuciłbyś okiem na ich podania? Napisze im.
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:38 pm

Dobrze, ja tutaj zamieszczę informację, na temat podań. Napiszę kto jest przyjęty, ty możesz to skopiować, oczywiście dopisz : Ocenil NeraVo ; >
Powrót do góry Go down
LordRossiol

LordRossiol


Liczba postów : 153
Join date : 28/11/2011
Age : 27

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:42 pm

Spoko Very Happy
Powrót do góry Go down
NeraVo

NeraVo


Liczba postów : 445
Join date : 21/11/2011
Age : 27
Skąd : Małopolska

Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitimeWto Sty 03, 2012 2:45 pm

Dzamber - jaja sobie robisz? Nawet tego nie skomentuję - do poprawy!
Cat - historia trochę za krótka, jeszcze to rozwiń - do poprawy!
Ax - historia brzydka, nudna. Napisz coś ciekawego, i napisz tego więcej - do poprawy!
WolfWarrior54 - ładna "historia", podoba mi się - przyjęty!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? Empty
PisanieTemat: Re: Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?   Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania? I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Reklama serwera,zaakceptuje jakiś admin podania?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [Podania] marco242424
» Wzór podania na szlachcica
» Wzór podania do gildii
» Wzór podania na mieszczanina
» Wzór podania na White-List

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: