Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wylogowywanie podczas walki

Go down 
+7
TwixPL
Ekthelion
MarekZet
czaha06
Zireael
Azzin'Oth
Kapishon
11 posters
AutorWiadomość
Kapishon




Liczba postów : 9
Join date : 01/01/2012

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:08 pm

Jak każdy wie na serverach gdzie jest PvP gracz widzący ze przegrywa daje logout. Czy bedzie to dozwolone na tym serverze czy nie?
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:11 pm

A regulamin nie chce sie przeczytac?

Ucieczka logoutem podczas walki - ban
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 4:11 pm

Gdzieś w regulaminie jest napisane, że będzie karane iluśtam dniowym banem chyba.
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:29 pm

A co jak komuś się np. net zepsuje i mu się automatycznie wyłączy no bo wtedy to chyba raczej nie jego wina i co wtedy zrobić no bo to może być prawda albo wymówka admini mają na to sposób ?
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 5:37 pm

Nie. Ale jeżeli znamy dobrze gracza i jest ogarnięty to będziemy w stanie mu uwierzyć, tak myślę.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 29
Skąd : Pabianice/Łódź

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 6:21 pm

A potem będą tematy na forum. "Gracz XXX nie dostał bana mimo, że uciekł podczas walki, a ja tak." Wszystkich po równo, najwyżej ktoś będzie miał pecha i wspomoże serwer finansowo wysyłając esa :p.
Powrót do góry Go down
Kapishon




Liczba postów : 9
Join date : 01/01/2012

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 6:37 pm

Widzę, że temat cieszy się zainteresowaniem. Poszperałem trochę w necie i znalazłem kilka pluginów które po wylogowaniu zatrzymują gracza jeszcze kilka sekund. Myślę ,że wgranie takiego pluginu załatwiłoby wszystkie wątpliwości.
Powrót do góry Go down
Ekthelion

Ekthelion


Liczba postów : 11
Join date : 31/12/2011
Age : 25
Skąd : mnie znasz?

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 7:13 pm

Na seggelinie był taki plugin, który zabijał po wylogowaniu się na battlegroundzie.
Prawdopodobnie był to autorski plugin (jak większość na seggu) jednak mogę się mylić.
Powrót do góry Go down
TwixPL

TwixPL


Liczba postów : 26
Join date : 02/12/2011
Age : 26
Skąd : Okolice Krakowa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 7:30 pm

Może jeśli gracz wyloguje się podczas walki to zastanie "przesłuchany" przez któregoś z adminów i jeśli jego wymówka będzie dobra to nie dostaje bana,ale jeśli jest bezsensowna to ban np. na 2dni. Chodzi mi o to, żeby sprawdzić czy gracz potrafi na na poczekaniu wymyślić dobrą historyjkę(nie musi być prawdziwa, ale dobra).
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 7:44 pm

jest taki plugin ktory :

gdy dasz warpa na czacie pojawia sie "Zostaniesz przeteleportowany za 5 sek"
i podobnie przy wylogowaniu "Zostaniesz wylogowany nza 5 sekund"

na 100% to jest publiczny plugin , bo nie wierze ze na polskim servie ktos zrobil by autorski plugin tylko na swoj serwer idealna angielszczyzna Wink
wystarczy poszperac w necie
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 7:53 pm

To uwierz, bo na seggu mają własnych informatyków, którym płacą za pisanie pluginów.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:00 pm

czy ja ku*wa mowie o seggu? to byl serwer z 10 osobami , nie wierze ze admin pisal dla 10 polakow naprawde dobrym angielskim , przeciez wiesz jak polaczki lubia spolszczac pluginy...
Powrót do góry Go down
Molom

Molom


Liczba postów : 484
Join date : 13/11/2011
Skąd : Warszawa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:21 pm

No to trzeba było od razu że 10 0sobowy serwer. Nawet sobie przypomniałem że sam grałem na serwie z takim pluginem.
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:48 pm

No widzisz Razz sorry ze tak łopatologicznie ale wkurwiony lekko dzis jestem
Powrót do góry Go down
Kapishon




Liczba postów : 9
Join date : 01/01/2012

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 8:59 pm

Słuchajcie, nie kłóćmy się tu. Każdy wie, że zmorą każdego serwera na którym jest pvp są właśnie ci "ucieczkowicze". Myślę, że możemy coś na to zaradzić
Powrót do góry Go down
Azzin'Oth

Azzin'Oth


Liczba postów : 119
Join date : 27/12/2011
Age : 27
Skąd : Wa-wa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 9:07 pm

Panowie i Panie , Modzi i Admini , Kobiety i dzieci !!! Przedstawiam wam !
forums(KROPKA)bukkit.org/threads/mech-antipvplogout-v1-3-avoid-logging-out-in-pvp-1337.35660/


Jesli taki gracz zostanie zabity (TYLKO W WALCE! JESLI BEZ WALKI NORMALNIE ZNIKNIE Z SERWA) w walce czaly czas jest w jednym miejscu , mozna go zabic i zebrac itemy jesli taki gracz wejdzie znowu na serwer dostanie Dead Screena i znane nam mozliwosci "Respawn" oraz "Title Menu"
Powrót do góry Go down
Kapishon




Liczba postów : 9
Join date : 01/01/2012

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimeNie Sty 01, 2012 9:27 pm

Właśnie o ten plugin mi chodzi. Myślę, że admini powinni go wgrać. Oszczędzą sobie czasu, ponieważ nie będzie płaczów i żalów na forum, że ten i ten się wylogował podczas walki, a graczom oszczędzą nerwów Smile
Powrót do góry Go down
Julsowa




Liczba postów : 26
Join date : 03/12/2011

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:29 pm

A co, jeżeli będzie owy problem z internetem, komputerem, czy coś? I ogólnie tego krótkiego opisu nie zrozumiałam zbytnio. ._.
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:33 pm

Gdy wychodzisz z gry (nieważne przez co), na ktrótki czas np. 10 sec pojawia się zamiast Ciebie NPC. Gdy ktoś go zabije, wypadają z niego TWOJE itemy. Gdy wejdziesz to gry, to giniesz od razu.
Powrót do góry Go down
Julsowa




Liczba postów : 26
Join date : 03/12/2011

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:50 pm

Ale, jeżeli ktoś go nie zabije, to nie ginę? Czy ginę i tak?
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 5:51 pm

Kobieto Very Happy
"GDY KTOŚ GO ZABIJE, WYPADAJĄ Z NIEGO TWOJE ITEMY!
Czyli jeśli nikt go nie zabije to nie wypadają TWOJE itemy
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 6:10 pm

I się pojawiasz w miejscu, w którym stałaś zanim zginęłaś, a NPC znika. Polecam oglądnąć filmik, który podał kolega wyżej.
Powrót do góry Go down
Julsowa




Liczba postów : 26
Join date : 03/12/2011

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 6:45 pm

Cóż, a więc już zrozumiałam. Dzięki..
Ale takie upewnienie. : D
Idę sobie, idę, nikt mnie nie atakuje i nagle laptop się wyłącza. NPC się nie pojawia, tak?
Ale jak ktoś zaatakował mnie, to NPC się pojawia. Tak?
Powrót do góry Go down
Tydon

Tydon


Liczba postów : 191
Join date : 26/11/2011
Age : 27
Skąd : Okolice Krakowa

Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitimePon Sty 02, 2012 7:04 pm

Dokładnie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wylogowywanie podczas walki Empty
PisanieTemat: Re: Wylogowywanie podczas walki   Wylogowywanie podczas walki I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Wylogowywanie podczas walki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Pytania-
Skocz do: