Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 [Mechanika] Specjalizacje

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
dembeor




Liczba postów : 69
Join date : 03/12/2011
Age : 25

[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 1:32 pm

Dzień Dobry,
wpadłem na nowy pomysł. Otóż jego rdzeniem była nieumiejętność bandytów do stosowania pancerzy żelaznych, kamiennych narzędzi i łuków. Miałby on polegać na tym, że są miejsca (aby nie obciążać adminów i modów obowiązkami) w których można ulepszyć jedną umiejętność. Np.: możliwość używania kamiennych narzędzi (ale nie wypalania), umiejętność wykonywania ich itp. Spowodowałoby to wymuszenie na graczach większej współpracy, gdyż jedna osoba wykonywałaby kamienne narzędzia, druga wydobywała żelazo kilofem od pierwszej, trzecia przetapiała, czwarta wykonywała narzędzia z żelaza, a piąta używała.
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 1:42 pm

Jestem na nie, za późno na takie istotne zmiany w mechanice, potem trzeba by wszystko jeszcze raz optymalizować itd. a i tak Bandyci na końcu uznają, że są za słabi.
Powrót do góry Go down
dembeor




Liczba postów : 69
Join date : 03/12/2011
Age : 25

[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 2:42 pm

Cóż, wszystkie pomysły nie muszą zostać wprowadzone od razu. Jeśli odłoży się ten pomysł na później (po starcie serwera), nic złego się nie stanie. Moja idea polega na tym, aby każdy gracz mógł siebie zindywidualizować z tłumu graczy oraz wprowadzić jakieś handel nawet między mieszkańcami wiosek/obozów.
Powrót do góry Go down
MarekZet

MarekZet


Liczba postów : 1329
Join date : 12/11/2011
Age : 24
Skąd : Kętrzyn

[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:10 pm

Ciekawe, aczkolwiek na razie nie mamy czasu na tego typu zmiany, zobaczymy po starcie Wink
Powrót do góry Go down
Zireael

Zireael


Liczba postów : 153
Join date : 15/12/2011
Age : 30
Skąd : Pabianice/Łódź

[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:42 pm

Sądze, że każdy się indywidualizuje się z pośród innych poprzez dołączając do gildii .

PS Pachnie mi to system rozwoju postaci ze Skyrim, tam też są takie nieco podobne perki Razz.
Powrót do góry Go down
dembeor




Liczba postów : 69
Join date : 03/12/2011
Age : 25

[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:51 pm

Możliwe że nieświadomie Skyrim na mnie wpłynął, jednakże nie jest to pewne, nawet dla mnie. Jednakże, ta "indywidualizacja" którą wspomniałeś dla mnie jest taka:
- Jestem w gildii kopaczy rowów. Lubię kopać rowy - powiedział członek gildii kopaczy rowów, kopiąc rów
Bez urazy, ale gildia nie daje aż takiej indywidualności. Każdy może się zgłosić do kopacza rowów, aby wykopał rów, jednak tylko niektórzy będą w stanie wypełnić go wodą, a inni wykonać jego najniższą część diamentami. Wiem, że to idiotyczny przykład, który nie daje poglądu na to, jak mogłoby to wyglądać w Thandor'ze, ale to najprostszy sposób.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[Mechanika] Specjalizacje Empty
PisanieTemat: Re: [Mechanika] Specjalizacje   [Mechanika] Specjalizacje I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[Mechanika] Specjalizacje
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [mechanika] Przerwa
» [Mechanika] Architekci
» [Mechanika]Karczmy
» [mechanika]Kamieniołom
» [Mechanika]Bałwany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Sprawy Królestwa Thandor :: Propozycje-
Skocz do: