Thandor
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


IP - 46.105.133.121(ts3)
 
IndeksPortalLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 euro w złotówkach

Go down 
+4
Dominik
mamaraga
SplashArt
IgavOn
8 posters
AutorWiadomość
IgavOn

IgavOn


Liczba postów : 15
Join date : 28/12/2011
Age : 26
Skąd : włocławek

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:18 am

1 euro to ile złotych?

Nie jestem zbyt obeznany z gospodarką tongue
Powrót do góry Go down
SplashArt

SplashArt


Liczba postów : 135
Join date : 30/11/2011
Age : 26
Skąd : Myślę że gdzieś jest moje miejsce.

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 7:26 am

Rozwaliłeś mnie tym pytaniem. Dam ci linka do pomocnej strony i odpowiem na twoje idiotyczne pytanie. Wejdź na www.google.pl
Za 1 Euro dostaniesz 4.41 złotego polskiego. Pytanie nie jest idiotyczne z treści tylko z miejsca w którym je zadałeś, z forum twojego ulubionego serwera. -.-
Thandor rządzi!
Powrót do góry Go down
mamaraga

mamaraga


Liczba postów : 133
Join date : 20/11/2011
Age : 26
Skąd : Zabrze

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:28 am

Człowieku zaczynasz mnie i resztę denerwować! Kuźwa jak można tyle pytań zadawać ?! Jeszcze o euro nie no pro jesteś koleś.Z/a taki psamlstwo powinny bany lecieć , piszesz same pytanie, psamisz nimi i jeszcze kuźwa euro , no ja pi....
Jest taka przeglądarka , w której wpisujesz pytanie i Ci strony z tym związane , a nie kuźwa piszesz na forum thandoru jakieś EURO! Kogo jakieś euro obchodzi?!
Po za tym psamiłeś pytaniami o wędrowcu w dzień w dzień, nie wiem jak inni, ale ja ogarniam spam, żeby mi się to powadomienie o owych postach nie wyświetlało, wchodzę w ten debilny dział pytania i czytam te idiotyczne bezsensowne pytania o wędrowcach, po za tym wszystkie te pytania , które zadałeś są psamem dlaczego? a dlatego , że na wszystkie pytania mogłeś sobie sam odpowiedzieć, czytając opis serwera!
Więc już powinieneś mieć bana za twoje psamstwo ! przestań , bo nie wiem Czy to robisz specjalne, żeby nas wkurzyć czy co?! Masz google , to czemu ich nie używasz!
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:32 am

@up zgodze sie z tobą Smile
Powrót do góry Go down
czaha06

czaha06


Liczba postów : 145
Join date : 17/12/2011

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:35 am

Pytania o wędrowca były chociaż związane z serwem a to to nie wiem wydaje mi się że nie jak się myle to uświadomcie mi czemu euro ma z tym jakiś związek jasne tu są pytania poza serwerem ale euro? Człowieku błagam wujek google nie gryzie
Powrót do góry Go down
Dominik




Liczba postów : 102
Join date : 18/12/2011
Age : 25
Skąd : Białystok

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:36 am

wpisz sobie bankier.pl i masz juz waluty...
Powrót do góry Go down
Kaczka

Kaczka


Liczba postów : 288
Join date : 18/11/2011
Skąd : 46.105.133.106

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 9:43 am

Zabierzcie go ode mnie z 10temat z głupim zapytaniem :F
Powrót do góry Go down
GhostMaster66

GhostMaster66


Liczba postów : 151
Join date : 27/11/2011

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 2:53 pm

Następny temat założysz pewnie o wpływie tęczowych zorz polarnych na cykl rozwojowy jedwabników -_- Zbanujcie go może
Powrót do góry Go down
DarkMax

DarkMax


Liczba postów : 65
Join date : 28/12/2011
Age : 26
Skąd : Cię Znam ?

euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitimePią Gru 30, 2011 3:49 pm

@UP Haha,racja Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





euro w złotówkach Empty
PisanieTemat: Re: euro w złotówkach   euro w złotówkach I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
euro w złotówkach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Thandor :: Szare pustkowia :: Rozmowy-
Skocz do: